Nowe show SuperSTARcie
ONS

Programy rozrywkowe wciąż cieszą się w Polsce ogromną popularnością - to one, obok seriali, przyciągają największą widownię. Obecnie widzowie mają też duży wybór pod względem show z udziałem gwiazd, których nie brakuje w ofertach największych rodzimych stacji telewizyjnych. Walka o oglądalność z każdym sezonem robi się więc coraz bardziej zacięta. Przypomnijmy: TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki

Teraz do tej rywalizacji dołączy nowy program wyprodukowany przez TVP2 "SuperSTARcie", w którym wystąpi 10 muzycznych gwiazd. W każdym emitowanym na żywo odcinku, śpiewać będą oni piosenki z różnych muzycznych stylów, m.in. popu, rocka, jazzu, dance czy R&B. Na razie potwierdzono trójkę uczestników: Reni Jusis, Rafał Brzozowski i Katarzyna Wilk. Będą oni rywalizować o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w pażdzierniku.

Gwiazd nie zabraknie również w jury, bowiem zobaczymy tam m.in. Kasię Nosowską, Kayah, Wojciecha Manna czy Urszulę Dudziak. Skład jurorski w każdym odcinku będzie się zmieniał, w zależności od gatunku muzycznego, który będzie motywem przewodnim.

Show jest adaptacją formatu „The Ultimate Entertainer”, który zadebiutował w Norwegii, był emitowany również w Rosji oraz Finlandii. Będziecie oglądać?

Zobacz: Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję

 


Metamorfozy w pierwszym odcinku drugiego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":