Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy

Jak Natalia z "Rolnik szuka żony" wspomina program? Czy ogląda go z nowym partnerem...

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędza zimowy wieczór. To zaskakujące, że się na to znów zdecydowała!

Natalia z "Rolnik szuka żony" podobnie, jak wiele innych uczestniczek zdecydowała się powspominać udział w programie. Nie opublikowała jednak zdjęcia, ale nagrała bardzo wymowny filmik, w którym pokazała, jak spędza zimowy wieczór. Zobaczcie na jaki seans się zdecydowała!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Tak Natalia z "Rolnika" wspomina program!

Natalia była jedną z kandydatek Sławomira, ale rolnik nie zdecydował się jej wybrać. Co prawda nie znalazła miłości w programie, ale wielką przyjaźń - po zakończeniu emisji okazało się, że Natalia i Diana zostały przyjaciółkami.

Teraz  okazuje się, że dziewczyna nie musiała jednak długo czekać na miłość! Niedawno pochwaliła się zdjęciem z partnerem. Nadal Natalia nadal nie może zapomnieć o programie "Rolnik szuka żony". 

Pokazała własnie na Instastories nagranie z wieczornego seansu filmowego. Zamiast filmu czy serialu Natalia po raz kolejny ogląda szóstą edycję "Rolnik szuka żony".

Być może zdecydowała się pokazać swój udział w programie nowemu partnerowi?

 

Natalia z Rolnik szuka żony wspomina program
Instagram

Niedawno Natalia po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie z partnerem. Wygląda na to, że chce pozostać anonimowy!

Natalia Rolnik szuka żony
Instagram

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" zrobiła makijaż permanentny. Wyjaśniła, dlaczego się na to zdecydowała?
Ania z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na permanentny makijaż ust. Jaki kolor wybrała?

Ania z " Rolnik szuka żony " od czasu emisji programu stała się bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Niedawno zmieniła nawet nazwę profilu na Instagrami e - w ten sposób ostatecznie zrywając z przeszłością. Uczestniczka hitowego programu TVP 1 czasem publikuje zdjęcia z synem, pokazując jak spędzają czas, ale zdecydowanie najbardziej pokochała relacje Instastories. To tam doradza w kwestii pielęgnacji skóry, promuje kosmetyki, a ostatnio wyznała, że zdecydowała się na makijaż permanentny. Jaki kolor wybrała? Ania z "Rolnik szuka żony" zrobiła makijaż permanentny! Ania  z "Rolnik szuka żony" do tej pory stawiała na naturalny wygląd. Już w programie dała się poznać jako atrakcyjna kobieta, a jej s tylizacje przypadły do gustu widzom programu . Teraz okazuje się, że jedna z najpopularniejszych uczestniczek szóstej edycji zdecydowała się na makijaż permanentny ust. W relacji na Instastories zdradziła, że trochę się obawiała, aby efekt nie wyglądał sztucznie, ale ostatecznie przyznała, że jest bardzo zadowolona.  Anna Stelmaszczyk wybrała jasny odcień, dzięki czemu nadal wygląda naturalnie, a jej usta jedynie lekko optycznie się powiększyły. Zdecydowanie zmiana na plus! Zobaczcie sami afekt przed i po zabiegu! Zobacz także:   Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem... To wygląda coraz poważniej! Do tej pory Ania stawiała na naturalny wygląd.     

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Natalia z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się? Pierścionek robi wrażenie!
Natalia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się w sieci zdjęciem pierścionka. Zaręczyła się już z partnerem?

Natalia  " Rolnik szuka żony "  pochwaliła się na Instastories zdjęciem zaskakującego prezentu. Uczestniczka programu od jakiegoś czasu na swoim Instagramie pokazuje się z partnerem, a na jej palcu już pojawił się złoty pierścionek! Czy to oznacza, że Natalia z "Rolnik szuka żony" się zaręczyła? Tylko spójrzcie na to zdjęcie... Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego? Natalia już od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych pokazywała zdjęcia z randek i wyjazdów z tajemniczym mężczyzną, który wydawało się, że chce pozostać anonimowy. Jednak na ostatnim wspólnym zdjęciu para pozowała już razem . Okazuje się, że relacja robi się coraz poważniejsza, bo Natalia właśnie pochwaliła się zdjęciem złotego pierścionka . W opisie dodała, że to prezent, który otrzymała. Można by było podejrzewać, że to pierścionek zaręczynowy, gdyby nie fakt, że uczestniczka "Rolnika" nosi go na środkowym palcu, a nie serdecznym. A jak wiadomo według tradycji  pierścionek zaręczynowy nosi się na palcu serdecznym, co oznacza przyjęcie oświadczyn przez kobietę. Wygląda na to, że na zaręczyny trzeba jeszcze poczekać... Natalia w programie "Rolnik szuka żony" była jedną  z kandydatek Sławomira, ale mężczyzna ostatecznie nie wybrał jej, ale Martę, z którą szybko się rozstał. W świątecznym odcinku pojawił się już z nową partnerką , a Natalia od niedawna też może cieszyć się szczęśliwym związkiem i popularnością, jaką zyskała dzięki udziałowi w szóstej edycji "rolnik szuka żony".   Niedawno Natalia pokazała wspólne zdjęcie z nowym chłopakiem!         Wyświetl ten post na...

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z ukochanym. Tak romantycznie jeszcze nie było!
Natalia z "Rolnik szuka żony" jest zakochana! Pokazała niezwykle romantyczne zdjęcie z partnerem.

Natalia z " Rolnik szuka żony " pokazała niezwykle romantyczne zdjęcie z partnerem! W tak pięknej scenerii i w objęciach ukochanego jeszcze jej nie widzieliśmy. Uczestniczka szóstej edycji show TVP już nie ukrywa, że jest zakochana. Tylko spójrzcie, jaka miłość bije z tego zdjęcia!  Zobacz także:   Tak namiętnego zdjęcia Ilony i Adriana z "Rolnik szuka żony" nie widzieliśmy nigdy wcześniej! Fani dopytują o ślub! Natalia z "Rolnik szuka żony" z chłopakiem Natalia z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość! Niedawno pochwaliła się zdjęciem złotego pierścionka , który dostała w prezencie. Fotka wywołała sporo spekulacji na temat zaręczyn, jednak Natalia rozwiała wątpliwości przyznając, że nie została jeszcze narzeczoną. O kwitnącej relacji Natalii i jej wybranka świadczył także komentarz Adriana z tej samej edycji "Rolnika", który obiecał, że zrobi zdjęcia na jej własnym weselu.  Natalia postanowiła podzielić się zdjęciem ze wspólnego wypadu z ukochanym do Wrocławia. Zakochani wybrali się na taras widokowy w Sky Towerze. Tylko spójrzcie na ten romantyczny kadr z widokiem na miasto! Czy nie wyglądają pięknie? Natalia rzadko publikuje tak czułe zdjęcia w sieci.  Przypomnijmy, że Natalia próbowała znaleźć miłość w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Niestety, tam się nie udało, ale okazało się, że uczucie czeka na nią znacznie bliżej. Trzymamy kciuki!  Zobacz także:   Ilona i Natalia z "Rolnik szuka żony" na wspólnym spotkaniu. Kolejna przyjaźń po programie! Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z randki z chłopakiem!          Wyświetl ten post na Instagramie....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner