Natalia Szroeder na Eurowizji 2019?

TVP ma wymarzoną kandydatkę na Eurowizję 2019! Nie będzie w tym roku preselekcji?

Natalia Szroeder na Eurowizji 2019?

 

Natalia Szroeder będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji w 2019 roku?! W mediach pojawiły się zaskakujące wiadomości! Jak informuje "Fakt" władze TVP zastanawiają się, czy nie zrezygnować z preselekcji i czy wybrać naszego reprezentanta bez konkursu. Okazuje się, że największe szansę na to, żeby pojechać na Eurowizję ma właśnie Natalia Szroeder!

 

Nie będzie polskich preselekcji?

Według informacji dziennika wszystko wskazuje na to, że w 2019 roku TVP nie zorganizuje preselekcji przed Eurowizją. Skąd taki pomysł? Informator "Faktu" zdradza, że wiele gwiazd nie chce brać udziału w konkursie, w którym muszą rywalizować z mało znanymi artystami. 

Nie chcieli rywalizować z nieznanymi, a czasami obciachowymi muzykami- zdradza źródło "Faktu". Prezesowi TVP zależy na pozyskaniu dobrego nazwiska. Ostatnie preselekcje się nie sprawdzały, bo dużo znanych osób odmawiało udziału.

Czy Natalia Szroeder zostanie naszą reprezentantką na Eurowizji? Dziennik twierdzi,  że artystka z pomocą swojego partnera, rapera Quebonafide, szykuje już piosenkę, którą może zaśpiewać podczas międzynarodowego konkursu, który w 2019 roku odbędzie się w Izraelu. Nam udało się dowiedzieć jednak, że rzeczywiście - artystka i jej management dostali taką propozycję, ale wciąż się zastanawiają nad jej przyjęciem. Piosenka na pewno jednak jeszcze nie powstaje. 

 

Co sądzicie o pomyśle TVP? Chcielibyście, żeby Natalia Szroeder wystąpiła na Eurowizji?

 

Zobacz także: Natalia Szroeder uchodzi za ideał piękna. W rzeczywistości sama boryka się z...

Natalia Szroeder pojedzie na Eurowizję?

Natalia Szroeder
ONS.pl

Artystka zaśpiewa w finale konkursu w Izraelu?

Natalia Szroeder

 

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09