Natalia Siwiec pojawia się często nie tylko w seksownych kampaniach reklamowych, ale także w licznych akcjach charytatywnych wspierających ludzi i zwierzęta. W październiku Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej związanej z aukcją biżuterii na rzecz Wielkiej Orkiestry Światęcznej Pomocy. W rozmowie z Party.pl modelka przyznała jednak, że czasami żałuje, iż zgadza się na tego typu działalność:

Reklama

Zawsze jak robię coś charytatywnego to jestem rano zdenerwowana i mówię: "Kurcze tyle sobie tych rzeczy biorę na głowę, nie mogę mieć ani jednego dnia wolnego?" A z drugiej strony myślę sobie o tych ludziach, dzieciach, które są potrzebujące i wtedy mówię: "Ciesz się, że w ogóle wstalaś, że masz nogi, ręce, możesz oddychać, podziwiać świat, że możesz go smakować , a inni nie mają tej możliwości".

Natalia Siwiec pomagała niepełnosprawnym w kampanii "Dobro Wraca", dzieciom dzięki akcji "Zdążyć z pomocą", a także bezdomnym psiakom wspierając inicjatywę "Kupując - pomagasz!". Więc ostatecznie radość z pomagania wygrywa z nerwami:)

Zobacz także: Natalia Siwiec opiekuje się dziećmi Ani Przybylskiej

Reklama

Natalia Siwiec

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama