Natalia Siwiec świętowała trzecie urodziny swojej córeczki, Mii. Modelka i jej mąż z tej okazji urządzili dziewczynce imponujące przyjęcie w willi z ogrodem. Oprócz pięknych dekoracji w ogrodzie na gości czekało wiele niespodzianek. Przyjęciem były zachwycone nie tylko dzieci, ale również znajomi pary. To zdecydowanie najhuczniejsze urodziny wśród dzieci gwiazd w tym roku!

Reklama

3-letnia Mia świętowała swoje urodziny w królewskim stylu!

Natalia Siwiec umieściła na Instagramie obszerną relację z urodzin Mii. Wśród atrakcji nie zabrakło słodkiego stołu w balijskim klimacie i imponującego tortu, zabaw z animatorką, a potem na dzieci czekała niespodzianka w postaci spotkania z alpakami.

Radość dzieci- bezcenne!
To był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu! Widzieć takie szczęście Mii, obserwować co wyprawiają wszystkie dzieciaki, jakie maja problemy i pomysły! - napisała Natalia Siwiec na Instagramie.

Koszty organizacji takiego przyjęcia są naprawdę duże. Gwiazda i jej mąż mogli wydać na nie mocno ponad 10 tys. zł. Wystarczy podliczyć koszt wynajęcia willi, catering, dekoracje, tort, zaproszenie żywych alpak na urodziny, wynajęcie animatorów, fotografa i ekipy filmującej przyjęcie. Fani Natalii Siwiec są zachwyceni imprezą urodzinową urządzoną z takim rozmachem i piszą:

To były piękne urodziny. Dla dzieciaków to był raj. I pogoda jak zamowiona. Bajka ????????????

przyjęcie bajeczne ???????????? i jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Pojawiają się też sceptyczne głosy od Internautów, którzy wprost piszą, że skoro Mia w ten sposób już teraz świętuje urodziny, to jakie przyjęcie urządzą jej rodzice na 18. urodziny:

Nie miałam tak hucznej 18stki jak Mia imprezy na 3 latka ????

O wow! Taki wypas na 3 urodzinki ???? ciekawe co będzie na 18stke ????

Tylko spójrzcie na te urocze zdjęcia z urodzin! To się nazywa królewskie przyjęcie

Zobacz także

Zobacz także: Natalia Siwiec ujawniła ile waży. Ta liczba przeraziła internautów: "Masz niedowagę!"

Przesuń w prawo, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z urodzin Mii!

Mia jest oczkiem w głowie swoich rodziców. W tym roku dziewczynka zaczęła przygodę z przedszkolem.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama