Natalia Siwiec jest jedną z gwiazd, które w mediach społecznościowych publikują zdjęcia dzieci. Celebrytka od początku nie ukrywała twarzy córeczki i na Instagramie relacjonował ważne wydarzenia z jej życia. Mia w tym roku skończy 4 lat i wygląda naprawdę uroczo. Ostatnio paparazzi przyłapali Natalią Siwiec z córką na spacerze i widać, że dziewczynka bardzo wyrosła. To prawdziwa gwiazda. Tylko spójrzcie na stylizację dziewczynki!

Reklama

Natalia Siwiec przyłapana przez paparazzi na spacerze z córką

Natalia Siwiec i jej mąż w sierpniu 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Od tamtej pory ich życie się zmieniło, a Mia stała się dla nich oczkiem w głowie. Dziewczynka ma dopiero 3 lata i jest dzielną towarzyszką podróży, zwiedziła już naprawdę sporo wyjeżdżając ze swoimi rodzicami, a od czasu do czasu znana mama zabiera dziewczynkę ze sobą na różnego rodzaju eventy.

Ostatnio Natalia Siwiec wybrała się na spacer z córeczką i została przyłapana przez paparazzi. Zobaczcie zdjęcia poniżej!

Zobacz także: Natalia Siwiec pierwszy raz pokazała tak intymne kadry. Zobaczcie jej ciążowy brzuszek!

EOS

Cienki płaszcz w stylu Natalii Siwiec kupicie w sieciówkach online!

Zobacz także

Zarówno mama, jak i córka wyglądały doskonale i trzeba przyznać, że Mia jest uroczym dzieckiem. Dziewczynka miała na sobie tiulową spódniczkę i beżowy krótki płaszcz o kroju trencza. Do tego buty w panterkowy wzór i Mia wygląda jak mała modelka. Wyrośnie na prawdziwą gwiazdę? Tylko spójrzcie!

EOS

Mia dzielnie towarzyszyła swojej mamie podczas spaceru po ulicach Warszawy. Wygląda na to, że dziewczynka w pewnym momencie zdecydowała się przetestować cierpliwość swojej mamy... Tytuł najbardziej stylowej mamy i córki w polskim show-biznesie na pewno im się należy!

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama