Natalia Siwiec, Mia
Instagram

Natalia Siwiec pokazała pokój córki na Instagramie. Jest naprawdę różowo!

Natalia Siwiec, Mia
Instagram

Natalia Siwiec jakiś czas temu zdecydowała się przeprowadzić z mężem i córką do domu pod Warszawą. Gwiazda, co jakiś czas pokazuje na Instagramie nowe zdjęcia stylowych wnętrz, ale dotychczas nie widzieliśmy, jak wygląda pokój Mii. Teraz przy okazji wspólnych zabaw z dzieckiem Natalia Siwiec uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała królestwo córki. Jak na księżniczkę przystało, we wnętrzu króluje róż!

W jakim stylu jest urządzony pokój córki Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec długo urządzała swój wymarzony dom. Całe mieszkanie zobaczycie tutaj! Wszystkie, nawet najdrobniejsze, szczegóły musiały zostać dopracowane w każdym calu. Przy pomocy architektki powstały stylowe i bogato urządzone wnętrza. Pokój Mii nawiązuje stylem do całości, ale kolorami dominującymi są biel i róż. Gwiazda zdecydowała się na pastelowe połączenie barw, które w ostatnim czasie jest hitem w urządzaniu pokojów dziecięcych. Nie mogło zabraknąć też stylowych dodatków: baldachimu nad łóżeczkiem, pikowanych puf i dywanu w gwiazdki. 

Natalia Siwiec pod uroczym zdjęciem napisała, że dzięki córce może realizować swoje marzenia z dzieciństwa i bawić się lalkami:

Mam dwie dzidzie👼🏼 😂🙈🤪Dzięki Mii spełniam swoje marzenia z dzieciństwa o lalce, która robi siku, je i płacze 🙃 która mamuśka też tak ma?

Zobaczcie, jak wyglądają zabawy Natalii Siwiec z Mią:

Natalia Siwiec pokazała pokój Mii
Instagram

Natalia Siwiec w identycznym zestawie z córką
Instagram

Mieszkanie Natalii Siwiec: 

mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

 

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30