Natalia Siwiec w falowanych włosach
Instagram

Natalia Siwiec pochwaliła się metamorfozą. „Taka ze mnie zmienna baba”

Natalia Siwiec w falowanych włosach
Instagram

Nowy rok nowa ja! Jak się okazuję, tę zasadę wyznaje również Natalia Siwiec. Gwiazda, którą w mediach społecznościowych obserwuje ponad milion internautów, właśnie pochwaliła się swoją metamorfozą. Jak teraz wygląda? Modelka, która słynęła z hollywoodzkich fal postanowiła poeksperymentować ze swoją fryzurą. Fani są zgodni, że uwielbiają ją w takim wydaniu, a niektórzy stwierdzili nawet, że wygląda jak "małolata". Co wy na to?

Zobacz także: Skąd Natalia Siwiec i jej mąż mają tyle pieniędzy? Wiemy, na czym Raduszewski się dorobił. Nie zgadniecie, od czego zaczynał karierę

Metamorfoza Natalii Siwiec. Modelka weszła w nowy rok w gwiazdorskim stylu 

Nowy Rok Nowe Kudły

Ten krótki opis pod najnowszym zdjęciem Natalii Siwiec mówi sam za siebie. Gwiazda postanowiła nieco odświeżyć wizerunek, a jak wiadomo, zmiany w życiu zaczynamy od zmiany naszej fryzury. Jak się okazuje, modelka postawiła na nieco jaśniejsze, a także znacznie dłuższe włosy. Po hollywoodzkich falach nie ma już ani śladu, choć jak sama przyznała, jak to kobieta - jest bardzo zmienna. Kto wie kiedy zaskoczy nas kolejną metamorfozą? Jej nowa fryzura bardzo przypadła do gustu internautką, które stwierdziły, że w takim wydaniu wygląda znacznie młodziej. Też tak sądzicie?

Fajnie wyszło. Idealny lekki kolor na trip

Uwielbiam Panią Natalię w długich włosach z refleksami... jak małolata 

Mega. Uwielbiam dłuższe włosy 

Natalia Siwiec przyznała, że przedłuża włosy metodą kanapkową. Za wszystkie ciepłe słowa jak zwykle podziękowała i sama stwierdziła, że refleksy faktycznie bardzo odmładzają. Jak wam się podoba w nowym wydaniu?

 

Natalia Siwiec pokazała się w nowej fryzurze. Gwiazda postawiła na refleksy i przesłużone włosy.

Natalia Siwiec w długich włosach
Instagram

Jeszcze niedawno gwiazda prezentowała się w znacznie ciemniejszych i krótszych włosach. Którą wersję wybieracie?

 

 

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43