gwiazdy.jpg

Natalia Lesz, Maria Niklińska i Ramona Rey w kreacjach polskiego designera

gwiazdy.jpg

Tłum gwiazd pojawił się na pierwszych urodzinach stołecznej Galerii Sarapata, gdzie odbył się również pokaz kreacji Kuby Boneckiego. W projektach artysty na imprezie pokazały się m. in. Marysia Niklińska, Ramona Rey i Joanna Jabłczyńska.

Natalia Lesz zdecydowała się na czarną sukienkę uszytą z lejącego materiału, odsłaniającą plecy i supermodne botki Chanel, w których jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć również Joannę Przetakiewicz. Piosenkarka swój look zwieńczyła czarną kokardą. Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że ma świetne wyczucie stylu.

Słynąca z niepowtarzalnych i lekko kontrowersyjnych stylizacji Ramona Rey, tym razem miała na sobie projekt o nieregularnej długości, odsłaniający nogi. Poziome rozcięcie pod biustem oraz złote cekiny dodały tej wieczorowej kreacji niepowtarzalnego uroku. Artystka wyglądała olśniewająco i jednocześnie z pazurem.
 
Marysia Niklińska włożyła długą kreację na jedno ramię w tej samej kolorystyce co Ramona, ale w klasycznym wydaniu. Dzięki złotym cekinom suknia nabrała glamouru. Do Marii zdecydowanie pasują typowo balowe projekty.

Tak gwiazdy prezentowały się na urodzinach Galerii Sarapata:

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52