Natalia Kukulska wspomina Jarosława Kukulskiego w 11 rocznicę śmierci
Andrzej WRZESINSKI/East News
Newsy

Natalia Kukulska wspomina ojca w 11. rocznicę śmierci: "Był taki piękny słoneczny poniedziałek"

Jarosław Kukulski, wybitny polski kompozytor, mąż Anny Jantar i tata Natalii Kukulskiej, zmarł 13 września 2010 roku. Artystka opublikowała archiwalne zdjęcie taty.

Mając zaledwie cztery lata straciła w katastrofie lotniczej swoją ukochaną mamę. 30 lat później Natalia Kukulska musiała pożegnać kolejną bliską sobie osobę - ojca, Jarosława Kukulskiego. Słynny polski kompozytor, znany również pod pseudonimem Robert Kirlej, pod którym tworzył piosenki dla swojej utalentowanej córki, zmagał się z poważną chorobą i zmarł 13 września 2010 roku, zaledwie kilka miesięcy po przejściu ciężkiej operacji. Dziś, w dniu 11. rocznicy śmierci ojca, Natalia Kukulska wspomina ostatni dzień jego życia. 

Dlaczego Natalia Kukulska nie śpiewa utworów swojej mamy, Anny Jantar? Znamy odpowiedź!

Natalia Kukulska wspomina ostatni dzień życia Jarosława Kukulskiego. Pokazała archiwalne zdjęcie

Kiedy zmarł Jarosław Kukulski Natalia Kukulska miała 34 lata i właśnie wróciła z koncertu SuperJedynki na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Pół roku przed tragicznym wydarzeniem, Jarosław Kukulski - słynny muzyk, który skomponował między innymi takie utwory jak: "Tyle słońca w całym mieście", "Im więcej ciebie tym mniej", "Puszek okruszek", czy "Życia mała garść" - przeszedł operację wszczepienia stentgraftu w klinice w Norymberdze.

Od sześćdziesiątego roku życia był nieustannie dializowany, nawalało mu dosłownie wszystko. Przeszedł dwa zawały i miał tętniaka aorty brzusznej, i to nie jednego, który był największym zagrożeniem. Lekarze mówili, że chodzi z bombą. Mimo wszystko, miałam wrażenie, że walkę z chorobą wygraliśmy. Oczywiście nie do końca, bo nigdy nie byłby zdrowym człowiekiem - mówiła w 2014 roku dla Onetu Natalia Kukulska.

Choć zabieg się udał, mąż zmarłej w 1980 roku Anny Jantar, który przez 10 lat cierpiał na tętniaka aorty brzusznej, odszedł 13 września 2010 roku. Natalia Kukulska nie ukrywała, że ostatnie miesiące życie Jarosława Kukulskiego były bardzo trudne. Przez wiele miesięcy nie mógł do siebie dojść, a kiedy w końcu jego stan uległ polepszeniu i wszyscy byli dobrej myśli, wydarzyło się najgorsze.

Koncert był w sobotę. W niedzielę był jeszcze u nas na obiedzie. Siedział do wieczora, jak to często miał w zwyczaju. Mówił, że oglądał Opole, nasz występ mu się podobał. Spędziliśmy leniwe popołudnie. Dzień później już nie żył - wspominała Natalia Kukulska. 

Dziś od śmierci wybitnego kompozytora mija 11. lat. Jak co roku, artystka postanowiła uczcić pamięć swojego zmarłego ojca i opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie Jarosława Kukulskiego z lat 80., które opatrzyła poruszającym wpisem. Natalia Kukulska wspomniała, jak wyglądał ostatni dzień jego życia. 

11 lat… 🖤💔🖤 To też był taki piękny słoneczny poniedziałek. Ostatni dla nas. Dziś wspominam go z Zaiksu w Zakopanem. Tak żywo w pamięci. Uwielbiam tę fotę z lat 80… Tatulek - przystojniak! - napisała.

Zobacz także: Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

Pod wpisem piosenkarki natychmiast pojawiły się komentarze gwiazd i fanów, którzy wciąż pamiętają twórczość Jarosława Kukulskiego. Rok po śmierci ojca, Natalia Kulska w osobistym wyznaniu powiedziała, czego najbardziej jej żal. Artystka nie ukrywała, że wszyscy sądzili, że już wygrali z jego chorobą.

Jarosław Kukulski
Wojciech OLSZANKA/East News

Jarosław Kukulski zmarł w wieku 66 lat. Pogrzeb słynnego kompozytora odbył się 21 września 2010 roku w kościele św. Marii Magdaleny w Warszawie. W ostatniej drodze artysty poza bliskimi towarzyszyli mu między innymi Krzysztof Krawczyk, Halina Frąckowiak, Andrzej Rosiewicz, czy Maria Szabłowska. Jarosław Kukulski został pochowany na Cmentarzu Wawrzyszewskim.

Pogrzeb Jarosława Kukulskiego
Piotr WYGODA/East News

ONS
Newsy
Kukulska dostanie po ojcu ponad 5 mln!
Podzieli się majątkiem z bratem

Natalia Kukulska straciła ojca we wrześniu ubiegłego roku. Jarosław Kukulski , znany kompozytor a także mąż Anny Jantar, zmarł w wieku 66 lat. Natalia bardzo przeżyła śmierć ojca, z którym była bardzo emocjonalnie związana. Wychowywał ją samotnie po tragicznej śmierci Jantar. Kukulska ma także brata Piotra z kolejnego małżeństwa jej ojca z Moniką Borys. Rodzeństwo podzieliło się majątkiem, jaki przez całe życie zgromadził ich ojciec. A że Kukulski był wziętym kompozytorem, majątek okazał się całkiem spory. - Były na początku rozmowy, wiadomo, to nie są łatwe sprawy, ale tarć między mną i Natalią nie było żadnych. Tato zostawił testament, podzielił majątek - wyznał w "Super Expresie" Piotr Kukulski . Okazało się, że majątek kompozytora to ponad 9 milionów złotych. Kukulskiej przypadło ponad 5,5 mln zł, a Piotrowi 3,5 mln. Natalia zachowa także pamiątki po mamie, Annie Jantar.

Natalia Kukulska wpomina swojego tatę
ONS/East News
Newsy
Jarosław Kukulski dziś skończyłby 72 lata. Natalia uczciła jego pamięć... wzruszającą historyjką!
Jarosław Kukulski dziś skończyłby 72 lata. Natalia uczciła jego pamięć... wzruszającą historyjką!

Natalia Kukulska zamieściła w sieci wzruszający wpis o swoim ojcu. Jarosław Kukulski, który zmarł we wrześniu 2010 roku, w środę 25 maja skończyłby 72 lata. Piosenkarka uczciła dzień urodzin taty dzieląc się ze swoimi fanami na Facebooku zabawną sytuacją sprzed lat. Kiedyś był u nas w domu Jacek Cygan. Mój tata zapytał Jacka czy zna tę piosenkę ( i tu zanucił ) : " Konik, z drzewa koń na biegunach...". Jacek odpowiedział: "znam, a co?" I wtedy Tata wskazał na drewnianego konika na biegunach na moim parapecie i powiedział:" to jest właśnie ten konik " ... Wszyscy popłakaliśmy się ze śmiechu. Ale brakuje mi jego poczucia humoru... Dziś skończyłby 72 lata. Tatuś... - napisała Natalia Kukulska pod zdjęciem ojca (pisownia oryginalna). Wpis Natalii Kukulskiej , która rzadko pozwala sobie na tak osobiste wyznania w sieci, poruszył internautów. Pojawiło się wiele komentarzy w których fani wspierają artystkę i wspominają Jarosława Kukulskiego. wspaniały człowiek był a i pani jest cudowna wspominając tak ciepło tate   Natalia to był wspaniały człowiek,wielki artysta a przede wszystkim jak widać - cudowny ojciec!   Pani Natalio, jest Pani bardzo dzielną kobietą! Jestem przekonana, że tam na górze Pani Tata również tworzy piękne melodie i z dumą patrzy na Panią   Zobacz także: Natalia Kukulska: Co teraz, tato?   Natalia Kukulska wzruszająco o ojcu. Piosenkarka wspomina swojego tatę.

Natalia Kukulska uczciła śmierć ojca
ONS
Newsy
Dziś 5. rocznica śmierci Jarosława Kukulskiego. Natalia uczciła ją w piękny sposób
Wzruszający post piosenkarki

Mija 5. rocznica śmierci Jarosława Kukulskiego - wybitnego kompozytora, męża Anny Jantar i ojca Natalii Kukulskiej . To on stworzył największe przeboje m.in. Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, Krzysztofa Krawczyka czy Anny German.  Natalia uczciła rocznicę na swoim Facebooku. Gwiazda pokazała piękne zdjęcia pana Jarosława oraz napisała: 5 lat wielkiego braku.A w pamięci te oczy, ten uśmiech i to serce... Tak bliskie i kochane   W wielu wywiadach piosenkarka przyznawała, że bardzo tęskni za ojcem. Zobacz: Natalia Kukulska: Tęsknię, lecz najbardziej mi żal tego, co się już nie stanie Dziś takich piosenek już się nie pisze...   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); 5 lat wielkiego braku.A w pamięci te oczy, ten uśmiech i to serce... Tak bliskie i kochane. Posted by Natalia Kukulska on  13 września 2015 Oto największy przebój napisany przez Jarosława Kukulskiego:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner