Natalia Kukulska i Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy

Rodzice Natalii Kukulskiej przyjaźnili się z Krzysztofem Krawczykiem, nazywała go "wujkiem"! Wzruszające wspomnienie gwiazdy

Natalia Kukulska wspomina Krzysztofa Krawczyka. Artystka wspomina przyjaźń artysty z jej rodzicami. Dla Natalii Krzysztof Krawczyk był bardzo ważny.

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia. Informacja o jego śmierci była tym bardziej bolesna, że wszystko wskazywało na to, że stan zdrowia artysty, po przejściu koronawirusa, zdecydowanie się polepszył. Lista osób, dla których Krzysztof był serdecznym przyjacielem, wzorem, dla których odegrał ważną rolę w życiu, jest ogromna. Wśród nich znalazła się Natalia Kukulska, która we wzruszającym wpisie wspomina Krzysztofa Krawczyka, wiernego przyjaciela swoich rodziców. 

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Kilka godzin przed śmiercią opublikował wyjątkowy wpis

Natalia Kukulska o życiu Krzysztofa Krawczyka: "Krzysio tak ciepło ze mną rozmawiał, wspominając moich rodziców"

Natalia Kukulska miała ten zaszczyt, że znała Krzysztofa Krawczyka od najmłodszych lat. Artystka poruszona śmiercią starego przyjaciela, wspomniała wiele wzruszających sytuacji, ale także relację Krzysztofa i rodziców Natalii. Na swoim Instagramie gwiazda umieściła urocze zdjęcie:

Wakacje w Zaiksie w Ustce... rok 1979. Nasze ostatnie. (tak, ta mała okularnica to ja). Niedługo po tym Krzysztof zaśpiewał „ To, co dał nam świat... niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł, niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk...” o ironio - ta kompozycja mojego Taty stała się piosenką roku m.in. według magazynu Synkopa. Roku 1980, w którym zginęła mama. Przyjaźnili się... lubili... podobno Krzysztof przerwał nagrania, gdyż bardzo wzruszył się, śpiewając te słowa Lecha Konopińskiego - wspomina z rozrzewnieniem Natalia. 

Natalia wspomina Krzysztofa Krawczyka jako bardzo wrażliwego artystę, pełnego klasy i życzliwości:

Miał wspaniałe poczucie humoru, a do tego niesamowitą klasę. Wiem też, że od pewnego czasu, kiedy zaczęły się jego spore problemy ze zdrowiem, swoje życie podporządkował Panu Bogu. Był osobą niezwykle wierzącą, ale nigdy na pokaz - szczerze się zmienił i miał potrzebę, żeby ta wiara była czymś, co go prowadzi - mówiła Natalia dla "gazety.pl"

Krzysztof Krawczyk długie lata żył i koncertował w USA. Z amerykańską sceną była przecież także związana Anna Jantar. Gdy po latach Krzysztof Krawczyk i Natalia Kukulska spotkali się w Chicago, odbyli niezwykłą rozmowę, którą wokalistka wspomina do dziś:

Jeśli chodzi o moje osobiste wspomnienia związane z Krzysztofem, doskonale pamiętam jego podróże po Stanach - w pewnym momencie on się tam właściwie przeniósł, grał w klubach dla Polonii, miał tam swoje stałe miejsce. Raz spotkaliśmy się w Chicago - był dla mnie niesamowicie serdeczny, opowiadał o mamie… Traktował mnie wręcz jak ktoś z rodziny, wujek. W ostatnich latach nie byliśmy ze sobą blisko, ale w moich wspomnieniach zawsze był bardzo ważną osobą - wspomina Natalia Kukulska dla "gazety.pl".

Natalia wspomina też jedną z najważniejszych kompozycji jej taty "Życia mała garść", którą Krzysztof Krawczyk zaśpiewał i z której to piosenki szybko uczynił hit. Zdaniem artystki nikt lepiej nie mógłby wykonać tego ważnego i mądrego utworu. Głos Krzysztofa Krawczyka był jedyny w swoim rodzaju, a Natalia wskazuje nawet, że był "najlepszym polskim wokalistą".

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk kilka godzin przed śmiercią opublikował ostatni wpis... Był radosny: "I jak tu zasnąć?"

Natalia Kukulska wspomina Krzysztofa Krawczyka, ze swojej prywatnej perspektywy. Krzysztof był przyjacielem jej taty, Jarosława Kukulskiego. 

Krzysztof Krawczyk pokonał koronawirusa. Na święta wrócił do domu i wyglądało na to, że jest już zdrowy. Zmarł w Poniedziałek Wielkanocny. 

Krzysztof Krawczyk
East News

Zobacz także
Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk - Dzień Kobiet 2021

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Artysta spisał swój testament już 10 lat temu!

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa Krawczyk

Menedżer Krzysztofa Krawczyka opowiedział o ostatnich chwilach życia artysty. Wstrząsające szczegóły

 

Bohdan Gadomski nie żyje
Newsy
Bohdan Gadomski nie żyje. Krzysztof Krawczyk wstrząśnięty śmiercią przyjaciela: "To był artysta wśród dziennikarzy"
Na co zmarł Bohdan Gadomski? Przyczyny tajemniczej śmierci dziennikarza Bohdana Gadomskiego. Przyjaciele żegnają Bohdana Gadomskiego.

Nie żyje Bohdan Gadomski, dziennikarz muzyczny, publicysta, przyjaciel wielu gwiazd. Okoliczności jego tajemniczej śmierci, według relacji przyjaciół na Facebooku, bada policja.  Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie - brzmi wpis na Facebookowym koncie Bohdana Gadomskiego Dlaczego tajemniczej? Kilka godzin przed informacją o śmierci dziennikarza w sieci pojawił się zaskakujący wpis: Znajomi i przyjaciele redaktora BOHDANA GADOMSKIEGO ‼️‼️‼️ Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie ‼️ Nie mamy kontaktu z Bohdanem od półtora miesiąca. Jego komórka jest wyłączona, a telefon domowy nie odpowiada. Prosimy o jakąkolwiek informacje, kontakt i pomoc w ustaleniu, gdzie przebywa Bohdan - czytamy we wpisie portalu Kulturalni.pl. Bohdana Gadomskiego żegna jego przyjaciel, Krzysztof Krawczyk!     Krzysztof Krawczyk żegna Bohdana Gadomskiego Śmierć Bohdana Gadomskiego to cios dla wielu osobistości ze świata muzyki. Gadomski przyjaźnił się z wieloma gwiazdami polskiej sceny, wśród nich znalazł się Krzysztof Krawczyk, który na swoim Facebooku opłakuje przyjaciela: Nie ma szans zasnąć kiedy zmarł Przyjaciel i Człowiek, któremu tak wiele zawdzięczam! Człowiek szlachetny choć o osobowości bardzo artystystycznej. To był artysta wśród dziennikarzy. Brak mi słów... - pisze Krawczyk. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Bohdan Gadomski zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.  

Natalia Kukulska w żółto czarnej sukience
Mat. prasowe
Newsy
"Nie sposób się z nią pożegnać" - Natalia Kukulska oddaje hołd mamie i pisze o katastrofie lotniczej
"Nie sposób się z nią pożegnać" - Natalia Kukulska oddaje hołd mamie i pisze o katastrofie lotniczej

14 marca 1980 roku doszło do katastrofy lotniczej, w której zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi samolotu LOT Ił-62 „Mikołaj Kopernik”. Wśród ofiar katastrofy była Anna Jantar, jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Słynna i uwielbiana przez tysiące fanów wokalistka osierociła córkę Natalię Kukulską. Natalia miała zaledwie cztery lata gdy straciła swoją ukochaną mamę. Piosenkarka dopiero po 39 latach od tych tragicznych wydarzeń odwiedziła miejsce, w którym zginęła Anna Jantar.  Dziś po raz pierwszy odważyłam się pojechać na miejsce katastrofy samolotu, w którym zginęła moja mama - Natalia Kukulska pisała zaledwie kilka dni temu. Teraz artystka opublikowała kolejny wpis, w którym wspomina Annę Jantar i przyznaje, że nagrała piosenkę, która znalazła się na debiutanckiej płycie jej mamy. Natalia Kukulska wspomina swoją mamę Piosenkarka opublikowała na Facebooku wpis, w którym zdradza, że nagrała nową wersję piosenki "Witaj mi", która w 1974 znalazła się na debiutanckiej płycie Anny Jantar "Tyle słońca w całym mieście".  (...) Jest to piękna kompozycja mojego Taty - Jarosława Kukulskiego, którą nagrała moja mama na swoją debiutancką płytę "Tyle słońca w całym mieście" w 1974 roku. Dziś, wraz z pierwszym dniem wiosny, pragniemy ją zaprezentować, przypominając o Annie Jantar, tydzień po 39 rocznicy jej śmierci. 14 marca 1980 roku tragiczna katastrofa lotnicza przerwała życie i rozwijającą się karierę mojej wspaniałej mamy. Natalia Kukulska w dalszej części wpisu wspomina swoją mamę i przyznaje, że wciąż nie może pogodzić się z jej tragiczną śmiercią. Do teraz trudno się z tym pogodzić. Nie sposób się z nią pożegnać i...

Natalia Kukulska, Jarosław Kukulski
Błażej Żuławski / GOOD IDEA
Newsy
Natalia Kukulska: Co teraz, tato?
„Zmarł, gdy wydawało się, że najtrudniejsze już za nami, że wygraliśmy z chorobą. Boję się świąt, ważnych życiowych wydarzeń, a nawet codzienność jest pusta i, jak w piosence, którą Tata napisał po śmierci Mamy, »Gorzki bywa nawet miód«”.

Ostatni wywiad zrobiliśmy w grudniu ubiegłego roku. Powiedział: „Życie jest zbyt piękne, by umierać”. Był wtedy po dwóch operacjach serca, czekała go trzecia – w Niemczech. Miał wątpliwości, czy się jej poddać, ale stwierdził, że jego obowiązkiem jest walczyć o zdrowie. Bo Natalia i Piotr potrzebują ojca, a wnuki – dziadka. Operacja się udała, wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu. Tamtego dnia, 12 września, Natalia wróciła z Opola, wieczór spędzili razem. Rozmawiali, jedli kolację, oglądali wspólnie telewizję. Jarek poszedł do siebie w dobrym nastroju, mieszkał po sąsiedzku. A rano… już go nie było. Siedzimy w domu Natalii przy dużym stole. Krzesło, na którym zawsze siedział Tata, pod oknem, stoi puste. Natalia ma cały czas wilgotne oczy. Chce podtrzymywać pamięć o ojcu, a jednocześnie boi się, by nie było to zbyt osobiste. „Chciałabym, żebyś pokazała Tatę nie tylko jako ojca, duszę towarzystwa i niezwykle ciepłego, rodzinnego człowieka, lecz także jako artystę, twórcę, byśmy opowiedziały o jego niezwykłym darze komponowania pięknych melodii”. To bardzo wzruszająca rozmowa. Natalia  pożegnała ojca, ja – przyjaciela.   – Kiedy zorientowałaś się, że jesteś córką legendy? Natalia Kukulska: Nie postrzegałam Taty jako legendy. Czas zweryfikuje, ile zrobił dla polskiej muzyki rozrywkowej. – Wiedziałaś jednak, że jest kimś niezwykłym? Natalia Kukulska: Dla mnie zawsze był. Wiedziałam, że ma niezwykłą osobowość. Ale dla mnie to był po prostu mój kochany Tata. I tak go wspominam. A że wychowywałam się w domu trochę innym niż wszystkie? Dla mnie to był normalny dom. Towarzyska natura Taty powodowała, że łatwo nawiązywał kontakty. Przyjaciół miał sporo, choć na kilku bardzo się potem zawiódł. Z racji...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik