Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Natalia Kukulska w Maglu towarzyskim
Facebook
Newsy

Magiel towarzyski: Korwin do Kukulskiej: Ty stara dupa jesteś. Natalia zakończyła raz na zawsze temat Pikeja

Działo się!

Natalia Kukulska w tym roku wydała świetny album "Ósmy plan" i z tego powodu coraz częściej pokazuje się w mediach. Niedawno udzieliła dość głośnego wywiadu, w którym opowiedziała dlaczego radia nie grają jej muzyki. Przypomnijmy: Stacje radiowe nie chcę grać utworów Kukulskiej. Ona wcale na to nie liczy: Nie chcę być celebrytką wokalną

Dziś piosenkarka pojawiła się w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej, "Magiel towarzyski". Dziennikarka na samym początku w zabawny sposób wypomniała Natalii ogromny staż na scenie - prawie 30 lat:

Karolina: Niedługo będziesz obchodziła 30-lecia pracy artystycznej. Rok 1986 -płyta "Natalia". Ty stara dupa w show-biznesie jesteś. Mało jest takich osób.
Natalia: Stara, ale jara (śmiech). Początek mojej kariery był taki intensywny, ale krótki - nagranie dwóch płyt dla dzieci, i owszem, jeśli od tamtego czasu liczyć, to 30 lat. Dochodzi do takich paranoi, że podchodzi do mnie starszy pan, łysiejący, trzęsący się pan i mówi "Pani Natalio, ja się wychowałem na pani piosenkach". I ja mówię: "Heloł, jak to?" Albo mu się pomyliło i wychowywał wnuki na moich piosenkach, może coś pomylił z moją mamą, ale chyba przesadził.

Nie zabrakło tematu Pikeja, który Kukulska szybko ucięła:

Do tej pory reagowałam milczeniem i niech tak zostanie. To mnie już nie wkurza.

Opowiedziała również o tym, dlaczego wydała niekomercyjny album:

Tutaj nie było założeń i dysput, jakie to ma być. To był czas dla mnie, chciałam zrobić projekt z którego będę w 100 procentach zadowolona, bez żadnych kompromisów. Nie mam potrzeby robienia utworów do radia, bo później jest mi z nimi ciężko na scenie.


Oglądaliście "Magiel towarzyski"?

Zobacz: Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna"
Natalia Kukulska promuje płytę:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska w Maglu Towarzyskim
ONS
Newsy
Steczkowska w programie Korwin: O mało nie zginęłam w ciąży!
Wszystko przez fotoreporterów

Justyna Steczkowska od ponad 20 lat świeci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Co za tym idzie - jej życiem nieustanie interesują się paparazzi. Niestety, zdarzają się sytuacje, w których fotoreporterzy zdecydowanie przekraczają pewne granice. Przypomnijmy: Paparazzi na chrzcinach córki Steczkowskiej. Wściekła Justyna wydała ostre oświadczenie Wczoraj diwa pojawiła się w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej . Był to z pewnością najbardziej wyczekiwany odcinek tego sezonu "Magla towarzyskiego". Artystka opowiedziała m.in. o tym, jak media bardzo wkroczyły w jej życie prywatne. Wspominała również o dramatycznych sytuacjach z paparazzi, które mogły zagrozić jej życiu, kiedy była w ciąży: Steczkowska: Media chcą wcisnąć widzowi, że my nie mamy prawa do prywatności. Ja tego nie potrafię zrozumieć, bo każdego z nas tak samo chroni konstytucja. Co ja robię złego, że ja mam te dzieci? Zrobiłam trzy okładki, tylko tyle, ile mogłam zrobić, by zaspokoić ciekawość ludz i. Oni mi wmawiają teraz, że skoro ja pokazałam rodzinę na okładce, to oni mają prawo do mojego życia prywatnego. Nie zgadzam się z tym. Moje prywatne życie jest moim prywatnym życie. To, że ja chcę pokazać, że ja mam rodzinę, że jestem szczęśliwa i że to jest mój sukces, to że potrafię się tym dzielić, to nie znaczy, że mogą koczować pod moim domem. Korwin: A koczowali? Steczkowska: Oczywiście, gdy byłam w ciąży, o mało nie zginęłam. To był horror. Gonili mnie samochodami, ja nie chciałam, żeby dojechali do mojego domu. Więc po prostu jechałam za szybko, w nerwach, nie powinnam tego robić, bo byłam w ciąży.  To było dla mnie takim koszmarem, że ktoś mnie goni, że robi mi zdjęcia. Ja prostu chyba straciłam sensowne myślenie wtedy. Bo nigdy bym tego nie zrobiła normalnie. Oglądaliście "Magiel towarzyski" z artystką? Zobacz: Seksowna Steczkowska w...

Karolina Korwin Piotrowska w Mamy Cię
ONS
Newsy
Już dziś "Mamy Cię" z Korwin Piotrowską. Nie spodziewała się tak dobrego wkrętu: Nawet Prokop się rumienił
O swoich wrażeniach napisała na Facebooku

W programie "Mamy Cię" pojawiło się już mnóstwo polskich gwiazd, które dały się wkręcić w bardzo zabawne sytuacje. Ich reakcje na koniec, kiedy wszystko okazuje się świetnym żartem, są zazwyczaj bezcenne. Przypomnijmy: Prokop wyjawił, dlaczego Majewski nie poprowadzi "Mamy Cię". Powód jest zaskakujący Już dziś jeden z najbardziej wyczekiwanych odcinków show, ze względu na jednego z gości - Karolinę Korwin Piotrowską . Nikt tak jak ona nie zna w Polsce mechanizmów show-biznesu, dlatego też wszystkich ciekawi to, na jaki pomysł wpadła produkcja, aby wkręcić ją w śmieszną historię. Sama felietonistka zapowiada na Facebooku, że była mocno zaskoczona ich pomysłem . Jednak nie tylko ona: Wydawało mi się to niewykonalne. Kiedy mnie pytano, czy się nie boję, że mnie wkręcą, odpowiadałam, że taka ze mnie gwiazda / celebrytka jak z koziej dupy trąba, mam program w niszowym kanale, botoksu nie używam, cycków nie pokazuję, to komu by się chciało. Ale zostałam wkręcona. I jest to piętrowy wkręt, wielopoziomowy i jak dla mnie- mistrzowski… Sporo się dzieje. A moja mina na koniec…. No i jestem ciekawa, jak oni zmontowali to, co padło w studiu. Bo nawet Prokop się rumienił. - przekonuje Będziecie oglądać? Zobacz: Magiel towarzyski: Korwin do Kukulskiej: Ty stara dupa jesteś. Natalia zakończyła raz na zawsze temat Pikeja Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:  

Magda Gessler w Maglu towarzyskim
ONS
Newsy
Tego nie było w telewizji. Korwin do Gessler: Grasz na emocjach. Magda od razu odpowiedziała [WIDEO]
Zrobiło się gorąco

Przedwczoraj swoją premierą miał kolejny sezon Magla Towarzyskiego. Karolina Korwin Piotrowska świetnie podsumowała wszystkie aktualne wydarzenia w polskim show-biznesie, a gościem show była Magda Gessler. Przypomnijmy: Magiel towarzyski: Korwin pytała Gessler o alkoholizm i operacje plastyczne. Magda szczerze odpowiedziała W programie nie pojawił się jednak fragment, który wylądował na Facebooku Magla towarzyskiego. Magda opowiada w nim o pewnej rodzinie, która zdecydowała się rewolucje, będąc na skraju wytrzymania. Wtedy pomiędzy restauratorką a dziennikarką wywiązała się dyskusja na temat udawanych emocji. Zrobiło się bardzo ciekawie: Gessler : W tym sezonie będzie pewna rodzina i restauracja, której nie zdradzę nazwy, bo to jest klucz do sukcesu. To naprawdę była rodzina z absolutnego marginesu z problemami typu alkoholizm [...] Korwin: Będzie terapia Magdy Gessler, gdzie wszyscy będą siedzieć przy stole... Gessler: I płakać i kochać? Będzie. Korwin: Na ile ta terapia jest szczera, na ile podgrywana? Gessler: Jest szczera. Ja jestem okrutna, ty potrafisz być okrutn a. Korwin: Ty jesteś gorsza, bo ty grasz ne emocjach tych ludzi, ja nie mówię, że pan jest nie zdolny, pan masz kredyt, pan będziesz bankrutem. Gessler: Nie, ty podsumowujesz, i koniec. Korwin: [...] A ty siedzisz z nimi tak spokojnie jak doktor Freud [...] Zrobiło się gorąco. Zobacz: Korwin Piotrowska zniknęła z Facebooka. Tym razem nie z własnej woli     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Post użytkownika Magiel towarzyski .   Karolina...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner