Natalia Kukulska zdradziła płeć dziecka
Instagram

Natalia Kukulska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Zdradziła płeć i imię dziecka!

Natalia Kukulska zdradziła płeć dziecka
Instagram

A jednak! Natalia Kukulska urodzi córeczkę! Od kiedy magazyn Party podał informacje, że artystka spodziewa się dziecka, media rozpoczęły spekulacje jakiej płci będzie trzecia pociecha Natalii Kukulskiej. Prasa plotkowała, że jurorka "The Voice of Poland ma już nawet wybrane imiona zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Teraz sama Natalia Kukulska postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości związane z płcią dziecka i zdradziła swoim fanom na Facebooku, że już wkrótce zostanie mamą córki. A jakie wybrała dla niej imię?

 

Zobacz także: Co decyduje o płci? - rola chromosomów w organizmie kobiety i mężczyzny

Siemaneczko! Czyli spontanicznie, pół na pół... Bo z jednej strony chłopaki Baron i Tomson a z drugiej ja i... no właśnie kto?


Tajemnicą nie jest, że to Laura, no może jeszcze nie w pełnej odsłonie - napisała pod nagraniem z programu The Voice of Poland.

Przypominamy, że Natalia Kukulska wraz z mężem, Michałem Dąbrówką, mają już dwójkę dzieci- 16-letniego Jana i 11-letnią Annę. Już wkrótce dołączy więc do niech druga córka- Laura.

 

Zobaczcie, jak Natalia Kukulska prezentowała się w ostatnim odcinku "The Voice of Poland". Ciężarna gwiazda promienieje!

 

Zobacz także: Natalia Kukulska wzruszająco o swojej zmarłej babci... "Miłość to największa siła"

 

Natalia Kukulska urodzi córkę.

 

 

Piosenkarka wybrała już imię dla dziewczynki.

Natalia Kukulska wychodzi z Pytania na Śniadanie

Więcej na temat Natalia Kukulska dzieci gwiazd
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36