Kinga Rusin

Natalia Kukulska skomentowała wpadkę Kingi Rusin w "Dzień dobry TVN"! Dziennikarka pomyliła katastrofy

Kinga Rusin

Kinga Rusin w programie „Dzień Dobry TVN” zaliczyła wpadkę podczas rozmowy z Natalią Kukulską. Tematem był koncert poświęcony Annie Jantar. Dziennikarka nawiązała do katastrofy lotniczej, w której zginęła piosenkarka, ale pomyliła miejsca katastrofy.

Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy, do Lasu Kabackiego... - powiedziała Rusin w programie na żywo.

Natalia Kukulska od razu sprostowała błąd dziennikarki i wyjaśniła, że jej mama zginęła w katastrofie, która miała miejsce w marcu 1980 roku koło lotniska na Okęciu. To wtedy samolot z 77 osobami i 10 członkami załogi, wracając z Nowego Jorku rozbił się, a 4-letnia wówczas dziewczynka straciła matkę:

Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa...

Natalia Kukulska odniosła się do pomyłki Kingi Rusin!

W nawiązaniu do krytycznych komentarzy, jakie pojawiły się w sieci, piosenkarka stanęła w obronie dziennikarki i napisała, że pomyłki każdemu się zdarzają, a fala hejtu, jaka spłynęła na Kingę Rusin jest dla nie zupełnie niezrozumiała:

W ostatnią sobotę odwiedziłam wraz z Kubą Badachem i Adamem Sztabą studio @dziendobrytvn. Pretekstem naszej rozmowy był koncert poświęcony moim rodzicom pt” Życia mała garść”, który odbędzie się 26 maja w Dzień Matki na warszawskim Torwarze. Podczas rozmowy, prowadząca program Kinga @kingarusin zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć... powiedziała o Lesie Kabackim. Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem a wytykanie takiej, jak to nazywają media „wpadki” jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w internecie. A z tym powinnismy walczyć. Serdeczności

Fani Natalii Kukulskiej są zachwyceni jej postawą. Uważają, że pokazała klasę i dystans do całej sytuacji.

Co tu dużo mówić? Klasa, szacunek, brak gwiazdorzenia, poczucie humoru, dystans, empatia i odrobina wariactwa. Wielu artystów mogłoby się uczyć od Natalii. Prawdziwą gwiazdą nie jest ta, która błyszczy na ściankach, sieje kontrowersje i oślepia wszystkich zebranych. Gwiazda to wewnętrzne piękno i klasa.

Wow!!! Jestem pod wrażeniem Pani Natalio. Dlatego zawsze uważalam uważam i będę uważać 😉 że jest Pani Artystka przez duże A 

Natalio... Jakie znaczenie wobec takiej tragedii ma taką pomyłka... żadnego nie ma :( 

Trzeba przyznać, że gwiazda ma rację. Każdemu zdarza się popełnić błąd, z tym, że te popełnione w telewizji zostają zapamiętane na długo!

Zobacz takżeNatalia Kukulska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej córki. Nie chce, żeby popełniała jej błędy

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W ostatnią sobotę odwiedziłam wraz z Kubą Badachem i Adamem Sztabą studio @dziendobrytvn. Pretekstem naszej rozmowy był koncert poświęcony moim rodzicom pt” Życia mała garść”, który odbędzie się 26 maja w Dzień Matki na warszawskim Torwarze. Podczas rozmowy, prowadząca program Kinga @kingarusin zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć... powiedziała o Lesie Kabackim. Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem a wytykanie takiej, jak to nazywają media „wpadki” jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w internecie. A z tym powinnismy walczyć. Serdeczności

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 

Kingi Rusin w programie "Dzień Dobry TVN" zaliczyła mają wpadkę, którą Internauci zapamiętają na długo.

Kinga Rusin

 

Więcej na temat Natalia Kukulska Kinga Rusin
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08