Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Natalia Kukulska wspomina swoją mamę
Newsy

Natalia Kukulska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej córki. Nie chce, żeby popełniała jej błędy

Natalia Kukulska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej córki. Nie chce, żeby popełniała jej błędy

26 maja odbędzie się koncert poświęcony twórczości Anny Jantar oraz Jarosława Kukulskiego. Jego organizatorką została Natalia Kukulska. Piosenkarka wystąpi na scenie jedynie jako prezenterka. Artystka zdecydowała, że nie będzie śpiewała piosenek swoich rodziców. Natalia Kukulska podjęła też ważną decyzję, która dotyczy jej starszej córki, Ani...

Jak wyglądają dzieci Natalii Kukulskiej? Starsza córka wyrosła na piękną kobietę. A syn? Przystojniak!

Natalia Kukulska o koncercie poświęconym pamięci jej rodziców

Natalia Kukulska od lat świetnie radzi sobie na scenie. Jej mąż, Michał Dąbrówka, również jest muzykiem. Nic dziwnego, że ich dzieci także są uzdolnione muzycznie. Ania już teraz uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej. Jednak Natalia Kukulska podchodzi do tego bardzo ostrożnie. Piosenkarka nie chce, aby jej córka popełniła jej błędy.

Zobacz także: "Nie sposób się z nią pożegnać" - Natalia Kukulska oddaje hołd mamie i pisze o katastrofie lotniczej

Jak podaje "Na żywo", fani Natalii Kukulskiej nalegali, aby podczas zbliżającego się koncertu na scenie wystąpiła również córka artystki. Piosenkarka nie chce jednak nawet o tym słyszeć. 

Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość - powiedziała Natalia Kukulska.

Piosenkarka w przeszłości sama wykonywała utwory mamy. Jednak z perspektywy czasu artystka uznała, że nie było to dobre posunięcie. Gwiazda musiała bowiem zmierzyć się z prawdziwą legendą. Natalia Kukulska wciąż była porównywana do swojej mamy. 

Szukałam nowej siebie. Przez całe życie miałam dużo porównań, straciłam poczucie własnej wartości - mówiła w jednym z wywiadów.

Wybieracie się na koncert poświęcony pamięci jej rodziców?

Smutna Natalia Kukulska
East News

Natalia Kukulska ma trójkę dzieci

Natalia Kukulska z córkami

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Kukulska o koncercie dla rodziców
Newsy
Natalia Kukulska odda wzruszający hołd swoim rodzicom!
"To będzie strzał emocji prosto w serce"

  Natalia Kukulska wraz z innymi wielkimi gwiazdami oddadzą hołd Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu podczas koncertu, który odbędzie się już 26 maja. Dzień przed ojciec Natalii świętowałby również 75. urodziny. Na warszawskim Torwarze wystąpią m.in. Kuba Badach, Kayah czy Daria Zawiałow.  To będzie strzał emocji prosto w serce... Ale nie bójcie się. Ten koncert to świadectwo o życiu, uchwyconej jego garści, która dzięki pamięci trwa do dziś. Dźwięki, interpretacje, współbrzmienia i wspomnienia, które nie zostawiają obojętnym… to wzruszenie i oczyszczenie . To sentymentalny powrót do minionych lat, pokazujący ponadczasowość pewnych wartości - zarówno muzycznych jak i ludzkich. - napisała na Instagramie gwiazda. Co Natalia mówi Party.pl o tym wydarzeniu? Zobacz nasz materiał!     Zobacz:  Córka Kukulskiej jest podobna do Anny Jantar! Pójdzie w ślady mamy i babci?  

Natalia Kukulska
Newsy
"Cała mama!" Natalia Kukulska pierwszy raz pokazała swoją najmłodszą córeczkę!
"Cała mama!" Natalia Kukulska pierwszy raz pokazała swoją najmłodszą córeczkę!

Faktycznie podobna?

Natalia Kukulska o przyjaźni z Małgorzatą Sochą
Newsy
Natalia Kukulska przyjaźni się z Małgorzatą Sochą, ale nie widzi jej w roli Anny Jantar w filmie! Dlaczego?
Natalia Kukulska o przyjaźni z Małgorzatą Sochą! Co o niej mówi?

W tym roku jeden z koncertów podczas Festiwalu w Opolu będzie poświęcony Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu - wybitnym twórcom polskiej piosenki. Na scenie pojawi się oczywiście ich córka, Natalia Kukulska, która co prawda nie zaśpiewa żadnej z piosenek, ale odegra ważną rolę podczas występu. Jaką? O tym przekonamy się niebawem. W rozmowie z plejada.pl Kukulska odniosła się do ostatnich rewelacji na temat powstania filmu o jej matce. Czy rzeczywiście taki projekt jest w planach? Zobaczcie!  Zobacz także:   Oto najprzystojniejsi, dorośli już synowie polskich gwiazd! Czym się zajmują i co robią w życiu? Zobacz!  Chcesz powiększyć swoją kolekcję filmów na płytach? Wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod rabatowy Livro . Natalia Kukulska o filmie o Annie Jantar Natalia Kukulska bardzo dba o pamięć swoich rodziców, ale czasami ma dość plotek, które pojawiają się na ten temat. Jedna z ostatnich dotyczyła filmu biograficznego o Annie Jantar, w którym Natalia miałaby zagrać główną rolę. W rozmowie z Michałem Misiorkiem z plejady.pl gwiazda mówi: Nie wiem, skąd media biorą te rewelacje. Czytałam, że to była dla mnie trudna decyzja, ale ostatecznie ją podjęłam i zagram w tym filmie produkowanym przez Telewizję Polską. Ktoś wymyśla sobie scenariusze, które dzieją się kompletnie poza moim życiem i nie są prawdziwe. Nawet już nie chce mi się do tego odnosić i publicznie komentować. Niektóre gazety i portale chciałby, żeby było inaczej. Zresztą, to nie pierwszy raz. Kiedyś przeczytałam, że ponieważ moja córka ma na imię Anna, to na pewno zostanie następczynią Anny Jantar. I mimo że ludzie mogli dotąd usłyszeć zaledwie jeden wers jej śpiewu jako dziecka, w zbiorowym utworze Warsztatowej Akademii Musicalowej, to już wszystko wiedzą najlepiej. Czasem to...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner