Natalia Kukulska wspomina swoją mamę

Natalia Kukulska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej córki. Nie chce, żeby popełniała jej błędy

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę

26 maja odbędzie się koncert poświęcony twórczości Anny Jantar oraz Jarosława Kukulskiego. Jego organizatorką została Natalia Kukulska. Piosenkarka wystąpi na scenie jedynie jako prezenterka. Artystka zdecydowała, że nie będzie śpiewała piosenek swoich rodziców. Natalia Kukulska podjęła też ważną decyzję, która dotyczy jej starszej córki, Ani...

Natalia Kukulska o koncercie poświęconym pamięci jej rodziców

Natalia Kukulska od lat świetnie radzi sobie na scenie. Jej mąż, Michał Dąbrówka, również jest muzykiem. Nic dziwnego, że ich dzieci także są uzdolnione muzycznie. Ania już teraz uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej. Jednak Natalia Kukulska podchodzi do tego bardzo ostrożnie. Piosenkarka nie chce, aby jej córka popełniła jej błędy.

Zobacz także: "Nie sposób się z nią pożegnać" - Natalia Kukulska oddaje hołd mamie i pisze o katastrofie lotniczej

Jak podaje "Na żywo", fani Natalii Kukulskiej nalegali, aby podczas zbliżającego się koncertu na scenie wystąpiła również córka artystki. Piosenkarka nie chce jednak nawet o tym słyszeć. 

Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość - powiedziała Natalia Kukulska.

Piosenkarka w przeszłości sama wykonywała utwory mamy. Jednak z perspektywy czasu artystka uznała, że nie było to dobre posunięcie. Gwiazda musiała bowiem zmierzyć się z prawdziwą legendą. Natalia Kukulska wciąż była porównywana do swojej mamy. 

Szukałam nowej siebie. Przez całe życie miałam dużo porównań, straciłam poczucie własnej wartości - mówiła w jednym z wywiadów.

Wybieracie się na koncert poświęcony pamięci jej rodziców?

Smutna Natalia Kukulska
East News

Natalia Kukulska ma trójkę dzieci

Natalia Kukulska z córkami

 

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08