Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?
Newsy

Natalia Kukulska pożegnała bliską osobę. Wokalistka zamieściła wzruszający wpis...

Natalia Kukulska pożegnała bliską osobę. Wokalistka zamieściła wzruszający wpis...

Natalia Kukulska poinformowała o śmierci swojego bliskiego znajomego. Wokalistka pożegnała go we wzruszającym wpisie na swoim Instagramie.

Zaprzyjaźniony z rodziną piosenkarki Marcin Kalita zmarł nagle. Był dziennikarzem Radia Rzeszów, ale też wielkim fanem mamy Natalii - Anny Jantar, a także samej Kukulskiej i przyjacielem całej rodziny. Zmarł w wieku 45 lat. 

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki

Natalia Kukulska, Marzena Rogalska, Monika Zamachowska i inne gwiazdy na wernisażu Bogny Jarzemskiej-Misztalskej

Natalia Kukulska pożegnała przyjaciela wzruszającym wpisem

Bardzo smutne informacje przekazała Natalia Kukulska za pośrednictwem Instagrama. Marcin Kalita, znany dziennikarz, przez wiele lat towarzyszył piosenkarce pisząc artykuły, będąc przy tym prawdziwym fanem mamy wokalistki, a także jej samej.

We wzruszających słowach Natalia Kukulska pożegnała zmarłego dziennikarza. 

Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamiętam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... - poinformowała Natalia Kukulska na swoim Instagramie.

W dalszej części postu piosenkarka pisze, że jej rodzina bardzo zaufała dziennikarzowi, a on nigdy tego zaufania nie nadwyrężył. Artystka w pięknych słowach nawiązała także do swojej zmarłej mamy. 

zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP 🖤 - napisała piosenkarka. 

Ta smutna wiadomość oraz wpis Natalii Kukulskiej bardzo poruszyły jej fanów. 

- Smutne kiedy umiera człowiek, jeszcze bardziej kiedy umiera ten, który wartościowy.😓😓

- To był prawdziwy fan... Nie mogę uwierzyć, że zmarł.. 😭

- Dużo za wcześnie Marcinku nas opuściłeś 😢R.I.P. [*]

- To wielka strata-kiedy umiera nasz bliski przyjaciel...😏😢 Współczuję... - piszą fani Natalii Kukulskiej. 

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom pana Marcina składamy najszczersze kondolencje. Zobaczcie niezwykle wzruszający wpis Natalii Kukulskiej, w którym pożegnała dziennikarza. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamietam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP 🖤 ps. Zdjęcia pochodzą z Facebook’a Marcina, gdzie umieścił relacje fotograficzną naszej znajomosci.

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Dziennikarza pożegnał także między innymi Michał Wiśniewski

Zobacz także
Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?

Natalia Kukulska wspomina ostatnie święta, które spędziła z mamą! "Wiem, że jest zawsze po mojej stronie"

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy? Szczere słowa gwiazdy

 

Natalia Kukulska, Jarosław Kukulski
Błażej Żuławski / GOOD IDEA
Newsy
Natalia Kukulska: Co teraz, tato?
„Zmarł, gdy wydawało się, że najtrudniejsze już za nami, że wygraliśmy z chorobą. Boję się świąt, ważnych życiowych wydarzeń, a nawet codzienność jest pusta i, jak w piosence, którą Tata napisał po śmierci Mamy, »Gorzki bywa nawet miód«”.

Ostatni wywiad zrobiliśmy w grudniu ubiegłego roku. Powiedział: „Życie jest zbyt piękne, by umierać”. Był wtedy po dwóch operacjach serca, czekała go trzecia – w Niemczech. Miał wątpliwości, czy się jej poddać, ale stwierdził, że jego obowiązkiem jest walczyć o zdrowie. Bo Natalia i Piotr potrzebują ojca, a wnuki – dziadka. Operacja się udała, wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu. Tamtego dnia, 12 września, Natalia wróciła z Opola, wieczór spędzili razem. Rozmawiali, jedli kolację, oglądali wspólnie telewizję. Jarek poszedł do siebie w dobrym nastroju, mieszkał po sąsiedzku. A rano… już go nie było. Siedzimy w domu Natalii przy dużym stole. Krzesło, na którym zawsze siedział Tata, pod oknem, stoi puste. Natalia ma cały czas wilgotne oczy. Chce podtrzymywać pamięć o ojcu, a jednocześnie boi się, by nie było to zbyt osobiste. „Chciałabym, żebyś pokazała Tatę nie tylko jako ojca, duszę towarzystwa i niezwykle ciepłego, rodzinnego człowieka, lecz także jako artystę, twórcę, byśmy opowiedziały o jego niezwykłym darze komponowania pięknych melodii”. To bardzo wzruszająca rozmowa. Natalia  pożegnała ojca, ja – przyjaciela.   – Kiedy zorientowałaś się, że jesteś córką legendy? Natalia Kukulska: Nie postrzegałam Taty jako legendy. Czas zweryfikuje, ile zrobił dla polskiej muzyki rozrywkowej. – Wiedziałaś jednak, że jest kimś niezwykłym? Natalia Kukulska: Dla mnie zawsze był. Wiedziałam, że ma niezwykłą osobowość. Ale dla mnie to był po prostu mój kochany Tata. I tak go wspominam. A że wychowywałam się w domu trochę innym niż wszystkie? Dla mnie to był normalny dom. Towarzyska natura Taty powodowała, że łatwo nawiązywał kontakty. Przyjaciół miał sporo, choć na kilku bardzo się potem zawiódł. Z racji...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner