Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?

Natalia Kukulska pożegnała bliską osobę. Wokalistka zamieściła wzruszający wpis...

Jak Natalia Kukulska radziła sobie w szkole po śmierci mamy?

Natalia Kukulska poinformowała o śmierci swojego bliskiego znajomego. Wokalistka pożegnała go we wzruszającym wpisie na swoim Instagramie.

Zaprzyjaźniony z rodziną piosenkarki Marcin Kalita zmarł nagle. Był dziennikarzem Radia Rzeszów, ale też wielkim fanem mamy Natalii - Anny Jantar, a także samej Kukulskiej i przyjacielem całej rodziny. Zmarł w wieku 45 lat. 

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar! Te słowa wpisała w dniu narodzin córki

Natalia Kukulska pożegnała przyjaciela wzruszającym wpisem

Bardzo smutne informacje przekazała Natalia Kukulska za pośrednictwem Instagrama. Marcin Kalita, znany dziennikarz, przez wiele lat towarzyszył piosenkarce pisząc artykuły, będąc przy tym prawdziwym fanem mamy wokalistki, a także jej samej.

We wzruszających słowach Natalia Kukulska pożegnała zmarłego dziennikarza. 

Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamiętam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... - poinformowała Natalia Kukulska na swoim Instagramie.

W dalszej części postu piosenkarka pisze, że jej rodzina bardzo zaufała dziennikarzowi, a on nigdy tego zaufania nie nadwyrężył. Artystka w pięknych słowach nawiązała także do swojej zmarłej mamy. 

zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP 🖤 - napisała piosenkarka. 

Ta smutna wiadomość oraz wpis Natalii Kukulskiej bardzo poruszyły jej fanów. 

- Smutne kiedy umiera człowiek, jeszcze bardziej kiedy umiera ten, który wartościowy.😓😓

- To był prawdziwy fan... Nie mogę uwierzyć, że zmarł.. 😭

- Dużo za wcześnie Marcinku nas opuściłeś 😢R.I.P. [*]

- To wielka strata-kiedy umiera nasz bliski przyjaciel...😏😢 Współczuję... - piszą fani Natalii Kukulskiej. 

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom pana Marcina składamy najszczersze kondolencje. Zobaczcie niezwykle wzruszający wpis Natalii Kukulskiej, w którym pożegnała dziennikarza. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamietam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP 🖤 ps. Zdjęcia pochodzą z Facebook’a Marcina, gdzie umieścił relacje fotograficzną naszej znajomosci.

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Dziennikarza pożegnał także między innymi Michał Wiśniewski

 

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01