Natalia Kukulska szykuje już wyprawkę dla dziecka?
Instagram

Ciężarna Natalia Kukulska ma już przygotowaną wyprawkę dla córki? "Nie dajmy się zwariować"

Natalia Kukulska szykuje już wyprawkę dla dziecka?
Instagram

Ciężarna Natalia Kukulska jeszcze nie przygotowała wyprawki dla swojej córeczki. Okazuje się, że artystka, która już za kilka tygodni urodzi swoje trzecie dziecko, dopiero dwa tygodnie przed planowanym porodem zamierza skompletować wszystkie potrzebne dla niej i Laury gadżety.

Natalia Kukulska w rozmowie z magazynem "Uroda Życia" zdradziła, że rozwiązanie ma nastąpić na przełomie grudnia i stycznia. Czy przez ostatnie tygodnie ciąży zamierza wypoczywać i świętować swój błogosławiony stan? Nic bardziej mylnego - Natalia Kukulska jeszcze do połowy grudnia będzie koncertować i dopiero potem zacznie kompletować wyprawkę.

 

Zobacz także: Dziewczęca Natalia Kululska w ciąży: "Pakuję się w coraz większy namiot" Jak duży jest jej brzuszek?

Do połowy grudnia mamy koncerty… Zobaczymy. Wszystko zależy od tego, jak Laura się ułoży. Podchodzę do tego z większym spokojem niż kiedyś. Na wyprawkę zostawiłam sobie dwa ostatnie tygodnie. Też nie dajmy się zwariować. Pamiętam swoje pierwsze baby shower. Byłam wtedy na Florydzie na wakacjach. I zwariowałam – „tym smaruj piersi”, „to do lodówki wkładaj”... Miałam wszystko i pojechałam z tym do szpitala, a w szpitalu: „Coś ty wzięła? Masz jakiś T-shirt?”- przyznała Natalia Kukulska.

Wygląda więc na to, że Natalia Kukulska, jako doświadczona mama nie idzie śladem Pauliny Sykut, która już od dawna przygotowuje się do narodzin pierwszego dziecka.

 

Zobacz także: Jak przygotować dziecko na rodzeństwo? Przydatne rady i zalecenia

 

Natalia Kukulska jeszcze nie przygotowała wyprawki dla dziecka.

Natalia Kukulska

 

Artystka oczekuje narodzin trzeciego dziecka.

Natalia Kukulska w ciąży w Pytaniu na śniadanie

 

 

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36