Dominika Kachlik i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Namiętność, kłamstwa i dramat w finale "M jak miłość"! Zdjęcia i opis ostatnich odcinków sezonu

Dominika Kachlik i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Wielki finał "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższy poniedziałek i wtorek (24 i 25 maja) widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą dwa ostatnie odcinki najnowszego sezonu serialu. Co wydarzy się w "M jak miłość"? Jak potoczą się losy bohaterów jednego z największych telewizyjnych hitów? Mamy zdjęcia i opis 1521. i 1522. odcinka produkcji!

Paweł Zduński będzie miał romans z Franką?

W ostatnich odcinkach "M jak miłość"  Michała (Paweł Deląg) i Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) połączy gorący romans! Niestety, w finale dowiemy się również, że Leszek (Sławek Uniatowski) zaginął podczas wyprawy w góry. Michał dowie się o dramacie Krajewskiego, ale nie przekaże wiadomości Joasi... Co się wydarzy, kiedy Chodakowska pozna prawdę?

Tymczasem przyjaźń Lilki (Monika Mielnicka), Ali (Alicja Ostolska) oraz Ewki (Jowita Chwałek) zostanie wystawiona na poważną próbę. Podczas kolejnej wizyty w pubie koleżanki ostro się pokłócą i zaczną ze sobą walczyć. W pubie pojawi się policja, a Ala podrzuci do plecaka Lilki paczkę narkotyków! 

- No, to mamy problem... Przykro mi, dziewczyny, ale obie jedziecie na komisariat! - powie Sonia, która znajdzie narkotyki. 

Sporo wydarzy się również u Pawła (Rafał Mroczek) i Basi (Gabriela Raczyńska). W nowych odcinkach Zduński znów spotka się z Franką (Dominika Kachlik)! Paweł poprosi nową znajomą, żeby udawała jego dziewczynę. Z kolei Basia podsłucha rozmowę Jaśka (Stanisław Dusza) z Damianem (Oliver Proctor) i dowie się, że chłopak zaczął się z nią spotykać tylko dlatego, że namówił go do tego kolega.
 
W finale "M jak miłość" zobaczymy również dramatyczny finał procesu Olka (Maurycy Popiel)! Podczas ostatniej rozprawy Chodakowskiego będzie wspierać nie tylko Budzyński (Krystian Wieczorek), ale też cała rodzina. Niestety, tuż przed ogłoszeniem wyrok Olek przyzna się do winy!

- Groził mojej rodzinie... Powiedział, że… i tak go nie zamkną. Trafi do szpitala, a kiedy stamtąd wyjdzie... zabije Izę, Marcina i dzieci. Nie udzieliłem temu człowiekowi pomocy... Nie próbowałem go uratować. Nie miałem wyboru - powie Olek.

Co jeszcze wydarzy się w finałowych odcinkach "M jak miłość"? Tego dowiecie się już w poniedziałek i wtorek!

Zobacz także: Gotowi na nowy QUIZ z "M jak miłość"? Sprawdźcie, jak wiele pamiętacie z ostatnich odcinków serialu!

Michał ukryje przez Joasią, że Leszek zaginął w górach.

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Przyjaźń Lilki, Ali i Ewy zostanie wystawiona na poważną próbę.

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Przyjaciółki wywołają awanturę w pubie, a policja wezwana na miejsce odnajdzie narkotyki w plecaki Lilki.

Barbara Wypych na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

W finale "M jak miłość" Olek przyzna się do zabójstwa Artura!

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43