Pod koniec marca mediami wstrząsnęła wiadomość o tym, że Bruce Willis kończy karierę aktorską. Legenda kina nie może być już aktywna zawodowo ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Lekarze zdiagnozowali u aktora afazję, która uniemożliwia mu dalszą pracę na planie filmowym. Ta informacja to wielki cios nie tylko fanów Bruce'a Willisa, ale również jego bliskich i samego artysty. Niedługo po wydaniu przykrego oświadczenia, najstarsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć z ojcem. W tych trudnych chwilach gwiazda Hollywood może liczyć na wsparcie jej, a także byłej żony. Jak przez lata zmieniła się Rumer Willis?

Reklama

Najstarsza córka Bruce'a Willisa wspiera ojca w chorobie. Tak dzisiaj wygląda Rumer Willis

Rodzina Bruce'a Willisa opublikowała oświadczenie o zakończeniu kariery aktorskiej z powodu choroby gwiazdy Hollywood. Smutny komunikat pojawił się również na Instagramie najstarszej córki legendy kina i Demi Moore, która była żoną Bruce'a Willisa przez 13 lat. Para doczekała się trójki dzieci: Rummer, Scot LaRue i Tallulah Belle. Aktor znany z takich hitów jak "Szklana pułapka", "Szósty zmysł" oraz "Pulp Fiction" w 2009 roku wzięła ślub z modelką Emmą Eming. Rumer Willis jest już 33-letnią kobietą, która na swoim koncie ma m.in. wygraną w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Zobacz także: Czym jest afazja, na którą choruje Bruce Willis? "Niczego nie rozumiesz, nie możesz czytać, pisać, ani mówić"

Instagram @rumerwillis

Na profilu najstarsza córka Bruce'a Willisa opublikowała serię zdjęć z ojcem. W mediach społecznościowych pojawiły się fotografie z jej dzieciństwa, na których widzimy także znacznie młodego, hollywoodzkiego aktora. Kadry z przeszłości pokazują, że między Rumer Willis i jej ojcem od zawsze była bardzo bliska więź i dużo czułości. Chociaż Bruce Willis rozwiódł się z Demi Moore, jego relacje z córkami na tym nie ucierpiały.

Instagram @rumerwillis

Dzisiaj Rumer Willis nie przypomina już słodkiej dziewczynki z rodzinnych zdjęć. Najstarsza córka Bruce'a Willisa w wieku 10 lat usłyszała od rodziców, że się rozwodzą. Udzielając wywiadów, wielokrotnie podkreślała, że jej zarówno jej ojciec, jak i Demi Moore zrobili wszystko, by jak najlepiej zniosła tę sytuację.

Zobacz także
Cover Images/East News

Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że przez całe życie dokładali wszelkich starań, abym nigdy nie czuła, że muszę wybierać między nimi - powiedziała Rumer Willis w rozmowie z magazynem "People".

mcla@broadimage/Broad Image/East News

Patrzyłam, jak ich rodzice nastawiają ich przeciwko sobie. Ja nie musiałam tego robić i jestem bardzo wdzięczna, że moi rodzice traktowali priorytetowo to, że mogliśmy być rodziną, nawet jeśli wyglądało to inaczej - wyjaśniła.

SplashNews.com/East News
Reklama

Bruce Willis i Demi Moore pozostali przyjaciółmi po rozwodzie i zawsze darzyli się dużym szacunkiem. Teraz gwiazda Hollywood może liczyć na wsparcie byłej żony. Na Instagramie Demi Moore także pojawiło się oświadczenie o chorobie byłego partnera. Oprócz tego na jej profilu możemy znaleźć wiele wspólnych zdjęć z Brucem Willisem. Byli małżonkowie wraz z dziećmi spędzili razem cztery tygodnie w jednym domu na kwarantannie.

Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama