Demi Moore wspiera Bruce'a Willisa
Instagram @rumerwillis
Newsy

Najstarsza córka Bruce'a Willisa opublikowała wzruszające zdjęcia z ojcem. Jak wygląda dziś Rumer Willis?

Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore opublikowała serię zdjęć z ojcem. Gwiazda, która zakończyła karierę aktorską z powodu afazji, może liczyć na wsparcie Rumer Willis i byłej żony.

Pod koniec marca mediami wstrząsnęła wiadomość o tym, że Bruce Willis kończy karierę aktorską. Legenda kina nie może być już aktywna zawodowo ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Lekarze zdiagnozowali u aktora afazję, która uniemożliwia mu dalszą pracę na planie filmowym. Ta informacja to wielki cios nie tylko fanów Bruce'a Willisa, ale również jego bliskich i samego artysty. Niedługo po wydaniu przykrego oświadczenia, najstarsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć z ojcem. W tych trudnych chwilach gwiazda Hollywood może liczyć na wsparcie jej, a także byłej żony. Jak przez lata zmieniła się Rumer Willis?

One są identyczne! Najbardziej podobne mamy i córki show-biznesu! Podobieństwo ZADZIWIAJĄCE!

Najstarsza córka Bruce'a Willisa wspiera ojca w chorobie. Tak dzisiaj wygląda Rumer Willis

Rodzina Bruce'a Willisa opublikowała oświadczenie o zakończeniu kariery aktorskiej z powodu choroby gwiazdy Hollywood. Smutny komunikat pojawił się również na Instagramie najstarszej córki legendy kina i Demi Moore, która była żoną Bruce'a Willisa przez 13 lat. Para doczekała się trójki dzieci: Rummer, Scot LaRue i Tallulah Belle. Aktor znany z takich hitów jak "Szklana pułapka", "Szósty zmysł" oraz "Pulp Fiction" w 2009 roku wzięła ślub z modelką Emmą Eming. Rumer Willis jest już 33-letnią kobietą, która na swoim koncie ma m.in. wygraną w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Zobacz także: Czym jest afazja, na którą choruje Bruce Willis? "Niczego nie rozumiesz, nie możesz czytać, pisać, ani mówić"

Córki Bruce'a Willisa opiekują się chorym ojcem
Instagram @rumerwillis

Na profilu najstarsza córka Bruce'a Willisa opublikowała serię zdjęć z ojcem. W mediach społecznościowych pojawiły się fotografie z jej dzieciństwa, na których widzimy także znacznie młodego, hollywoodzkiego aktora. Kadry z przeszłości pokazują, że między Rumer Willis i jej ojcem od zawsze była bardzo bliska więź i dużo czułości. Chociaż Bruce Willis rozwiódł się z Demi Moore, jego relacje z córkami na tym nie ucierpiały.

Historia córek Bruce'a Williamsa
Instagram @rumerwillis

Dzisiaj Rumer Willis nie przypomina już słodkiej dziewczynki z rodzinnych zdjęć. Najstarsza córka Bruce'a Willisa w wieku 10 lat usłyszała od rodziców, że się rozwodzą. Udzielając wywiadów, wielokrotnie podkreślała, że jej zarówno jej ojciec, jak i Demi Moore zrobili wszystko, by jak najlepiej zniosła tę sytuację.

Rumer Willis wspiera ojca po zakończeniu kariery
Cover Images/East News

Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że przez całe życie dokładali wszelkich starań, abym nigdy nie czuła, że muszę wybierać między nimi - powiedziała Rumer Willis w rozmowie z magazynem "People".

Tak dzisiaj wygląda najstarsza córka Bruce'a Willisa
mcla@broadimage/Broad Image/East News

Patrzyłam, jak ich rodzice nastawiają ich przeciwko sobie. Ja nie musiałam tego robić i jestem bardzo wdzięczna, że moi rodzice traktowali priorytetowo to, że mogliśmy być rodziną, nawet jeśli wyglądało to inaczej - wyjaśniła.

Najstarsza córka Bruce'a Willis wspiera ojca w chorobie
SplashNews.com/East News

Bruce Willis i Demi Moore pozostali przyjaciółmi po rozwodzie i zawsze darzyli się dużym szacunkiem. Teraz gwiazda Hollywood może liczyć na wsparcie byłej żony. Na Instagramie Demi Moore także pojawiło się oświadczenie o chorobie byłego partnera. Oprócz tego na jej profilu możemy znaleźć wiele wspólnych zdjęć z Brucem Willisem. Byli małżonkowie wraz z dziećmi spędzili razem cztery tygodnie w jednym domu na kwarantannie.

Bruce Willis może liczyć na wsparcie córki
Rex Features/East News

Bruce Willis zakończył karierę, zdjęcie z planu "American Siege" z 2020 roku
Everett Collection/East News
Newsy
Bruce Willis za dzień zdjęciowy brał 2 mln. Ale choroba była widoczna już od dawna
Nie powstanie już żaden film z Bruce’em Willisem . Aktor kończy karierę, bo jest ciężko chory. Hollywood żegna legendę.

" Wygląda na to, że musimy zmniejszyć liczbę stron Bruce’a o około pięć. Musimy też nieco skrócić jego dialogi, żeby nie było monologów ”, napisał reżyser Mike Burns do scenarzysty filmu „Poza prawem”. Już trzy lata temu zauważono, że z wielkim z gwiazdorem dzieje się coś niedobrego. Ale dopiero teraz wszystko jest jasne: Bruce Willis (67 lat) cierpi na afazję. Ma bardzo poważne trudności w komunikowaniu się – nie tylko w mówieniu, ale i w rozumieniu tego, co słyszy.  „W związku z tym i po długim namyśle Bruce kończy karierę, która tak wiele dla niego znaczyła. To naprawdę trudny okres dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą nieustającą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez ten czas jako silna rodzina i chcieliśmy zaangażować w to jego fanów, ponieważ wiemy, jak wiele on dla Was znaczy, tak jak Wy dla niego. Jak zawsze powtarza Bruce: Żyjcie tak, jak do tej pory  i razem zamierzamy to właśnie zrobić”, napisała na Instagramie córka aktora Rumer. Pod oświadczeniem podpisały się również jej rodzeństwo, żona aktora Emma oraz jego była żona Demi Moore. Zobacz także:   Nergal przebrany za Buce'a Willisa kpi z choroby aktora. Fani w szoku Współpracownicy Willisa widzieli wcześniej: To już nie ten Bruce Hollywood nie było zszokowane. Wpis rodziny wreszcie potwierdził to, o czym w branży mówiono na temat Bruce'a Willisa od dawna . I to z coraz większymi emocjami. No bo czy aktor, który nie jest w pełni świadomy tego, co się dzieje na planie filmowym, powinien zarabiać za dzień zdjęciowy aż 2 mln dolarów? Dopiero teraz osoby pracujące z Brucem Willisem zaczęły opowiadać, jak ten radził sobie ostatnio w pracy. Już dwa lata temu, podczas realizacji „Planu...

Nergal kpi z dramatu Bruce'a Willisa
Wojciech Olszanka/East News
Newsy
Nergal przebrany za Buce'a Willisa kpi z choroby aktora. Fani w szoku
Po ogłoszeniu wiadomości, która poruszyła świat Hollywood, Nergal postanowił zażartować z choroby Bruce'a Willisa. Nie wszystkim fanom spodobał się ten dowcip.

Znany z kontrowersyjnych zachowań Nergal opublikował zdjęcie, które nawiązuje do Bruce'a Willisa. Rodzina legendy Hollywood niedawno poinformowała, że aktor jest zmuszony zakończyć swoją karierę, ponieważ nie jest już w stanie pracować ze względu na swoją chorobę. Polski muzyk postanowił upodobnić się do amerykańskiej gwiazdy i... zażartować z jej schorzenia. Fani są wyraźnie zszokowani jego dowcipem. Zobaczcie, co zrobił artysta. Nergal żartuje z choroby Bruce'a Willisa. Fani: "Bóg cię opuścił?" Już wielokrotnie Nergal udowadniał, że lubi żartować z kontrowersyjnych rzeczy. Muzyk swoimi różnymi zachowaniami ściągał na siebie nie tylko krytykę ze strony fanów, ale również stawał przed sądem, oskarżany o obrazę uczuć religijnych. Tym razem artysta postanowił zażartować z Bruce'a Willisa . Warto przypomnieć, że gwiazda Hollywood i jego rodzina w ostatnim czasie przechodzą osobisty dramat z powodu choroby aktora, która uniemożliwia mu dalszą pracę na planie. Zobacz także:   Najstarsza córka Bruce'a Willisa opublikowała wzruszające zdjęcia z ojcem. Jak wygląda dziś Rumer Willis?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69) Nergal opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z wygoloną głową i w okularach. Na fotografii muzyk przypomina wyglądem amerykańskiego aktora. W dołączonym opisie dorzucił jeszcze żart z choroby legendy kina, przekręcając na koniec jej imię i nazwisko. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Bruce Willis choruje na afazję , która wiąże się z utratą...

Kadr z filmu "szklana pułapka"
YouTube
Newsy
Pamiętacie „Szklaną pułapkę”? Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda Bruce Willis
Pamiętacie „Szklaną pułapkę”? Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda Bruce Willis

„Szklana pułapka” to jeden z filmowych klasyków, który każdy z nas widział choć raz w życiu. Premiera pierwszej części hitu, który doczekał się wielu kontynuacji, miała miejsce 32 lata temu i była szóstym filmem w aktorskiej karierze Bruce’a Willisa, który wcielił się w nim w rolę odważnego policjanta Johna McClane. Trudno uwierzyć w to, jak po kilkudziesięciu latach wygląda gwiazdor. Jak widać u Bruce’a Willisa niektóre rzeczy pozostają niezmienne, w tym gust do kobiet. Zobacz także:  Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać Jak dziś wygląda Bruce Willis? Niewiarygodne  Kiedy „Szklana pułapka” weszła na ekrany kin, Bruce Willis miał 33 lata i był mężem Demi Moore. Gwiazdorska rola i wciągająca fabuła trzymająca w napięciu, okazały się hitem do tego stopnia, że w późniejszych latach nagrano cztery kolejne części filmu, w których nie zdecydowano się na zmianę głównego aktora. Od tego czasu w życiu Bruce'a Willisa wiele się zmieniło. Aktor został ojcem, a także ożenił się po raz drugi, co nie pozostało bez medialnego echa! Wszystko przez to, że zdaniem wielu jego nowa partnerka, którą poślubił w 2009 roku to wierna kopia jego pierwszej żony. Kiedy gwiazdor wraz z Emmą Heming po raz pierwszy pokazał się na salonach, w mediach pojawiły się głosy, że modelka jest wręcz kopią Demi Moore.  Jak się okazuje, gust to kobiet to nie jedyna kwestia, która jest stała w życiu aktora. Za drugą spokojnie można uznać młodość, ponieważ Bruce Willis wygląda niemal identycznie jak 32 lata temu, kiedy wystąpił w pierwszej części "Szklanej pułapki"! Jedyne czego ubyło aktorowi, to kilka włosów... Kiedy Bruce Willis...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik