Najpopularniejsze blogerki w Polsce
Zaskakujący ranking. Kto wygrał?
1/6
Najpopularniejsze blogerki w Polsce

Ostatnie kilkanaście miesięcy to prawdziwy wysyp blogów, głównie modowych. Blogi zaczęły pisać też gwiazdy, a blogerki wkroczyły na salony. Wydawałoby się, że pozycja takich nazwisk jak Kasia Tusk, Maffashion czy Jessica Mercedes jest w blogosferze niezagrożona i to one są najpopularniejszymi blogerkami w Polsce. Ostatnie badania pokazują jednak co innego!

Firma Polskie Badania Internetu przeprowadziła badania "Blogerzy w Polsce 2013. Znajomość - wizerunek - znaczenie" wśród internautów w wieku 15-65 lat. PBI zapytało internatów o to, jacy blogerzy są im znani przynajmniej ze słyszenia. Pierwsze miejsce zajęła Martyna Wojciechowska!

Zobacz, kto jeszcze uplasował się w pierwszej piątce rankingu:

2/6
Martyna Wojciechowska na gali Gwiazdy Dobroczynności 2012
1. Martyna Wojciechowska - 74% głosów

Blog Martyny to przede wszystkim pasjonujące notki wideo i relacje z podróży gwiazdy. Egzotyczne wyprawy, kulisy jej podróżniczych programów i refleksje z poszczególnych podróży - to wszystko znajdziemy u Martyny Wojciechowskiej. Pozycja obowiązkowa dla poszukiwaczy przygód!

http://martynawojciechowska.pl/pl,videoblog

 
3/6
Anna Mucha na konferencji Oriflame
AKPA

2. Anna Mucha - 55% głosów

Blog popularnej aktorki to prawdziwa gratka dla kobiet i młodych matek - nie brakuje tutaj porad dotyczących profesjonalnego makijażu, modowych nowinek czy trendów na nadchodzący sezon. Mucha poleca też książki, które czyta - zarówno te dla siebie, jak i dla swojej małej córeczki. Ania często też z przekąsem odnosi się do plotek publikowanych przez tabloidy i informuje o swoich zawodowych poczynaniach. Polecamy!

http://anna-mucha.bloog.pl

4/6
Maja Sablewska
Akpa
3. Maja Sablewska - 48%

Przygoda Mai Sablewskiej z blogosferą zaczęła się w chwili podpisania kontraktu z marką Rimmel. Umowa dawno wygasła, a Sablewska wystartowała z nowym blogiem, który jest ukierunkowany bardzo modowo. Maja komentuje aktualne trendy, proponuje swoim czytelniczkom gotowe zestawy, a czasami nawet pozwala zajrzeć na chwilę do swojego życia prywatnego. Wszystko okraszone pięknymi zdjęciami, na luzie i bez nadęcia!

http://blog.majasablewska.com

5/6
Kasia Tusk
Akpa

4. Kasia Tusk - 47% głosów

Córka premiera to prawdziwa gwiazda polskiej blogosfery! Bloga prowadzi wraz z przyjaciółkami i znajdziemy na nim praktycznie wszystko - stylizacje na każdą okazję, recenzje książek, przepisy na najrozmaitsze dania i potrawy, a każdy post okraszony jest profesjonalnymi zdjęciami, których nie powstydziłyby się najlepsze life-stylowe magazyny!

http://www.makelifeeasier.pl/

6/6
Maria Czubaszek na urodzinach Teatru 6. piętro
Akpa

5. Maria Czubaszek - 43% głosów

Ostatnie miesiące zdecydowanie należały do Marii Czubaszek, która nie bała się wygłaszać kontrowersyjnych poglądów na tematy takie, jak eutanazja czy aborcja. Blog Czubaszek to fantastyczna lektura dla miłośników satyr i anegdotek, którymi pani Maria raczy swoich czytelników regularnie. Pozazdrościć takiego poczucia humoru!

http://mariaczubaszek.bloog.pl/