Marcelina Zawadzka wie, jak zaskoczyć i w dzień matki podzieliła się z obserwatorami radosną informacją, że w 2024 roku zostanie mamą. Z racji tego, że maleństwo już niebawem przyjdzie na świat, Zawadzka postanowiła zająć się remontem swojego mieszkania, które planowała sprzedać. Relacje z budowy zamieściła na swoim Instastories.

Reklama

Marcelina Zawadzka remontuje mieszkanie. Jednak go nie sprzedaje?

Marcelina Zawadzka w 2023 roku postanowiła sprzedać swoją 131-metrową nieruchomość, którą nabyła 4 lata wcześniej. Jednak wygląda na to, że jej plany właśnie się zmieniły, bo prezenterka poinformowała fanów, że zamierza je właśnie wyremontować. A z racji tego, że Marcelina Zawadzka i jej narzeczony Max Gloeckner będą mieli niedługo dziecko, mieszkanie "singla" czeka niemała metamorfoza. 35-latka postanowiła zrelacjonować fanom, na jakim etapie jest teraz ich nowe gniazdko i wszystko pokazała w mediach społecznościowych. Jesteście ciekawi?

Marcelina Zawadzka z narzeczonym
Instagram@MarcelinaZawadzka

Marcelina Zawadzka zwróciła się do fanów na Instagramie i poinformowała ich, że właśnie pędzi na budowę.

Pędzę na budowę do siebie (...) zdecydowałam się na budowę i wykańczam mieszkanie te w Warszawie
- wyznała.

35-latka nie ukrywa, że ze względu na dziecko musi przekształcić dotychczasową przestrzeń.

No jeszcze trochę do końca... ja to chętnie bym zostawiła taką otwartą przestrzeń wszędzie... ale wiemy, że jest to mało praktyczne... Eh szkoda mieszkanie singla muszę jeszcze przekształcić
- przyznała Marcelina Zawadzka.
Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej
Instagram/ Marcelina Zawadzka

Jak można było przeczytać w ogłoszeniu o sprzedaży nieruchomości jakiś czas temu mieszkanie Marceliny ma aż dwa piętra i jest to idealna nieruchomość zarówno dla pary jak i rodziny z trójką dzieci.

Zobacz także
Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje ogromne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu można uzyskać nawet do 4 odrębnych sypialni na dwóch piętrach. Nieruchomość może być kompaktowa zarówno dla pary jak i dla rodziny 2+3
- pisało w ogłoszeniu.

Trzeba przyznać, że wizualizacje robią naprawdę spore wrażenie i na pewno efekt końcowy będzie piękny! Już nie możemy się doczekać kolejnych relacji Marceliny Zawadzkiej prosto z budowy!

Reklama

Zobacz także: Wiemy, kto został nową prowadzącą "Farmy". Nikt się nie spodziewał takiego wyboru

Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej
Instagram/ Marcelina Zawadzka
Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej
Instagram/ Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama