Dakota Johnson, Jamie Dornan Nowe oblicze Greya - nowy zwiastun filmu Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson na planie filmu Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey
Dakota Johnson, Jamie Dornan
East News
Wyczekajcie do ostatniej sceny!
1/6
Dakota Johnson, Jamie Dornan
East News

Premiera trzeciej części hitowego erotyka tuż-tuż! "Nowe oblicze Greya" trafi na ekrany kin już 7 lutego 2018. Polska premiera odbędzie się dwa dni później, czyli 9 lutego. Fani hitowej serii filmów, które powstały na kanwie bestsellera E.L. James już nie mogą się doczekać kontynuacji przygód Anastasii Steel (Dakota Johnson) i Christana Greya (Jamie Dornan). Nie jest tajemnicą, że para kochanków w końcu stanie na ślubnym kobiercu. Jednak nie będzie to koniec ich historii. Ana i Christian wybiorą się w podróż poślubną do Europy, w czasie której Christian będzie rozpieszczał swoją świeżo upieczoną żonę. Jednak nie wszystko będzie układało się idealnie... Na szczęście parę nadal będzie łączyć ogień w sypialni. Nowy zwiastun zdradza kilka naprawdę gorących scen. Jednak to nie wszystko! Jest też moment, w którym Ana dowiaduje się o ciąży z Christianem!

 

Zobacz też: Premiera "Nowego oblicza Greya" tuż, tuż! Zobacz pierwszy taniec Anastasii i Christiana! Suknia ślubna Steele robi wrażenie

 

1 stycznia na oficjalnym profilu filmu pojawił się najnowszy, oficjalny, dwuminutowy zwiastun, który mocno podgrzewa atmosferę wokół "Nowego oblicza Greya"! Zobaczycie go na następnej stronie!

 

Polecamy: Dakota Johnson sporo przytyła! Nie ma już śladu po seksownej figurze gwiazdy "50 twarzy Greya" ZDJĘCIA

2/6
Nowe oblicze Greya - nowy zwiastun filmu
YouTube

"Nowe oblicze Greya" będzie trzecią oraz ostatnią częścią historii Any i Christiana. Zakochani powiedzą sobie sakramentalne "tak". Przez pewien czas między nimi wszystko będzie się układało sielankowo. Podróż poślubna, nowy dom, a także niespodziewana ciąża Any brzmią jak bajka. Jednak nie zabraknie również kłopotów... Zobaczcie zwiastun "Nowego oblicza Greya"! Koniecznie wyczekajcie do ostatniej sceny!

 

 

3/6
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan
East News

Zobaczcie zdjęcia z planu! Zapowiadają się gorące emocje i... takież same sceny miłosne! ;)

4/6
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson na planie filmu Nowe oblicze Greya
East News
5/6
Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey
East News
6/6
Nowe oblicze Greya
YouTube