Reklama

Patryk Niekłań jest finalistą ostatniej edycji programu „Mam Talent”. Kiedy artysta wracał po finałowym odcinku do domu, miał poważny wypadek. Jego samochód wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Aby uwolnić mężczyznę z auta potrzebna była pomoc straży pożarnej, która musiała rozciąć karoserię. Po wypadku Niekłań został przewieziony do szpitala, a jego stan był ciężki. Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia artysty.

Zobacz: Finalista "Mam Talent" miał wypadek samochodowy!

Zobacz także

Jaki jest aktualnie stan zdrowia Patryka Niekłania?

Rodzina oficjalnie nie komentuje wypadku i nie udziela informacji na temat stanu zdrowia artysty. Jednak osoba z otoczenia Patryka zdradziła wp.pl, jak teraz czuje się artysta:

Stan Patryka jest minimalnie lepszy niż bezpośrednio po wypadku, ale wciąż nie można powiedzieć, że jest dobrze. Być może będzie potrzebna jakaś zbiórka pieniędzy - możemy przeczytać na wp.pl

Fani artysty życzą mu w komentarzach szybkiego powrotu do zdrowia i trzymają kciuki, aby wrócił do rodziny.

Szymon Hołownia skomentował wypadek Patryka Niekłania!

Po wypadku Patryka Niekłania głos zabrał też Szymon Hołownia, jeden z prowadzących popularny show. Na swoim Facebooku napisał:

Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie, no i do żony, i do tego cudownego 7-tygodniowego Maleństwa, które kibicowało mu w sobotę... - pisze Hołownia.

Dziennikarz napisał też kilka zdań o Patryku i wyznał, że niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ciężko pracują artyści, aby zaprezentować potem dwuminutowy występ na scenie.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Zobacz: Finał "Mam talent" za nami! Zobaczcie, kto wygrał show TVN!

Finał "Mam Talent" z Patrykiem Niekłaniem

ONS.pl

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama