Patryk Niekłań Mam Talent
ONS.pl

Finalista "Mam Talent" miał wypadek samochodowy!

Patryk Niekłań Mam Talent
ONS.pl

 

Patryk Niekłań jest jednym z finalistów 11 edycji „Mam Talent”. Artysta zajął w programie trzecie miejsce. Niestety, po wielkim finale, w niedzielę rano,  artysta miał poważny wypadek samochodowy. Jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Wypadek był na tyle poważny, że przy uwolnieniu Niekłania z samochodu musiała pomóc straż pożarna.

Zobacz: Finał "Mam talent" za nami! Zobaczcie, kto wygrał show TVN!

 

Jak pisze Echo Dnia Patryk Niekłań został przewieziony do szpitala. W wypadku uczestniczył sam, jego rodzina była w tym czasie w Katowicach. Mimo wielu obrażeń stan artysty jest stabilny. Według świadków wypadku cała sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Arysta najprawdopodobniej wracał z finału „Mam Talent”, w samochodzie przewoził obręcz, element swoich występów.

 

Stan zdrowia Patryka Niekłania?

Jak podaje pudelek.pl ojciec Patryka zdradził informację na temat stanu zdrowia syna:

Chcemy być blisko niego, będziemy wspierać go na miejscu. Wiemy, że to silny i mocny organizm, ale w ostatnim czasie dużo trenował, by dobrze wypaść w finale Mam Talent. Codziennie ćwiczył przez wiele godzin z 23-kilogramowym kołem. Nie wiemy, czy zmęczenie miało wpływ na wypadek, warunki na drodze były bardzo trudne. Choć jego stan w niedzielę był ciężki, lekarze mówią, że jest poprawa. Jesteśmy dobrej myśli. 

Mamy nadzieję, że artysta szybko wróci do zdrowia!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dochodze do siebie po awansie do finału programu Mam Talent !!! Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy we mnie wierzyli, wspierali, motywowali, zagrzewali cieplym słowem. Szczególne podziękowania dla tych co wysłali na mnie smsy- to nasz wspólny sukces !!!💕❤ Mam nadzieje że nie zawiodę w finale bedę się starał ze wszystkich sił aby zrobic jeszcze lepsze show ! Mam głowę pełną wyobraźni żeby tylko udało się to przełożyć na rzeczywistość !! @mamtalent_tvn @tvn.pl @dziendobrytvn #mamtalent#polskichłopak#polishboy#złoto#finał#show#program#warszawa#polska#szczęśliwy#energia#pozytywnie#katowice#starachowice#półfinał#gold#makeup#makeupartist#circusartist#sztuka#teatr#moc#siła#koło#cyrwheel#kukturystyka#siłownia#fitness#dieta

Post udostępniony przez Patryk Niekłań (@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan)

 

 

Więcej na temat Mam Talent
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48