Najlepiej ubrany gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski Ada Fijał z mamą na pokazie Paprocki & Brzozowski Małgorzata Rozenek na pokazie Paprocki & Brzozowski Joanna Horodyńska na pokazie Paprocki & Brzozowski Maja Hirsch na pokazie Paprocki & Brzozowski
Najlepiej ubrany gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski
ONS
Zachwyciła Horodyńska, Kisio, Hirsch i...
1/6
Najlepiej ubrany gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski
ONS

W piątkowy wieczór w warszawskim Soho Factory odbyła się jedna z ważniejszych imprez tego sezonu - urodzinowy pokaz Paprockiego & Brzozowskiego, którzy świętowali już trzynaste urodziny. Na pokazie nie zabrakło oczywiście największych nazwisk polskiego show-biznesu. Przypomnijmy: Plejada prawie 40 gwiazd na pokazie Paprockiego & Brzozowskiego

Takie nagromadzenie to idealna okazja, aby wychwycić najlepiej ubrane gwiazdy. A tych nie brakowało. Wśród pań dominowała czerń, dlatego w głównej mierze doceniliśmy te, które postawiły na nieco bardziej odważne kolory i fasony, choć i pochwała dla klasycznej elegancji również się znalazła. Zdecydowanie była to udana pod modowym względem impreza.

Zobaczcie najlepiej ubrane gwiazdy na wczorajszym pokazie:

2/6
Ada Fijał z mamą na pokazie Paprocki & Brzozowski
ONS

Ada Fijał wybrała zestaw, który idealnie podkreślał jej urodę i rude włosy. Do bordowego swetra Celine dobrała bardzo ciekawą, lekko prześwitującą spódnicę Miu Miu i buty z Zary. Również z sieciówki była jej torebka - Mango. Uwagę zwracały też bursztynowe pierścionki od Lilou. Czerwona szminka i świetny look gotowy!

3/6
Małgorzata Rozenek na pokazie Paprocki & Brzozowski
ONS

Małgorzata Rozenek zawsze stawia na klasyczną elegancję i nigdy się nie myli - również wczoraj wyglądała fantastycznie. Główną rolę odegrała tu długa sukienka od gospodarzy wieczoru czyli duetu Paprocki & Brzozowski. Białe wykończenia świetnie podkreślały talię, a prosta kopertówka i jasne szpilki idealnie uzupełniały całość.

4/6
Joanna Horodyńska na pokazie Paprocki & Brzozowski
ONS

Naczelna fashionistka polskiego show-biznesu i tym razem nie zawiodła. Joanna Horodyńska kocha eksperymentować z modą i na wczorajszy pokaz przyszła w odważnym futerku rodzimej marki MMC. Za to reszta jej stylizacji to już wielkie marki - spódnica i bardzo oryginalne buty od Givenchy i mała torebeczka projektu słynnego duetu Dolce & Gabbana. Jeśli ktoś potrafił u nas udźwignąć taki zestaw to tylko Joanna :)

5/6
Maja Hirsch na pokazie Paprocki & Brzozowski
ONS

Maja Hirsch ostatnimi czasy stawiała na bardzo eleganckie kreacje i długie, wieczorowe suknie. Wczoraj zaś pojawiła się w bardzo ciekawym zestawie - bluzie nadrukowanej grafiką chmur i szerokich spodniach utrzymanych w podobnej kolorystyce. Świetnie współgrała z tym czarna kopertówka i szpilki. Jesteśmy na tak!

6/6
Aleksandra Kisio na pokazie Paprocki & Brzozowski
ONS

Aleksandra Kisio gości ostatnio rzadziej na salonach, ale warto było czekać. Jej wczorajsza stylizacja nas zachwyciła - pomarańczowa koszula zestawiona z różową spódnicą to był ryzykowny pomysł, ale aktorka wyszła obronną ręką. Odważny dekolt dodawał seksapilu, a czarne dodatki tylko wyeksponowały kapitalne kolory.