Najlepiej ubrane gwiazdy na Wiktorach 2015
ons
Kto zachwycił stylizacją?
1/6
Najlepiej ubrane gwiazdy na Wiktorach 2015
ons

Wczoraj na Zamku Królewski odbyło się uroczyste wręczenie Wiktorów za 2014 rok. Na imprezie pojawiło się wiele osobistości, a każda z pań dołożyła wszelkich starań, aby tego wieczora wyglądać perfekcyjnie. Suknie wieczorowe robiły wrażenie, a my wybraliśmy 5 najlepiej ubranych gwiazd.

Zobacz: Ponad 40 gwiazd na rozdaniu Wiktorów

Kto znalazł się na tej liście?

2/6
Margaret na rozdaniu Wiktorów 2015
ONS

Margaret, która lubi odważne i ciekawe rozwiązania jak zawsze nie zawiodła swoją stylizacją. Wokalistka postawiła na delikatną kreację z piórami i stójką od modowego duetu Zuo Corp. Do tego dobrała delikatne, różowe sandałki w odcieniu zbliżonym do kreacji. Wszystko było bardzo spójne i przyciągało spojrzenia. 

3/6
Alicja Resich Modlińska na rozdaniu Wiktorów 2015
ONS

Alicja Resich-Modlińska nie ma łatwej figury i z pewnością ciężko jest jej dobrać eleganckie kreacje. Dziennikarka zdecydowała się wczoraj na biały garnitur, a taliowana marynarka była strzałem w dziesiątkę, ponieważ wysmukliła okolice brzucha. 

4/6
Joanna Moro na rozdaniu Wiktorów 2015
ONS

Joanna Moro wyglądała bardzo świeżo i kobieco. Aktorka wybrała komplet od Bizuu, czyli rozkloszowaną spódnicę z dużym wzorem i top a'la pelerynka, odsłaniający zgrabne ramiona i szyję. Przy drobnej sylwetce gwiazdy sprawdziło się to idealnie. 

5/6
Arleta Bojke na rozdaniu Wiktorów 2015
ONS

Arleta Bojke, która otrzymała statuetkę w kategorii "Dziennikarz roku" na gali zaprezentowała się w długiej, czerwonej kreacji. Suknia podkreśliła idealną sylwetkę dziennikarki i idealnie pasowała do karnacji i ciemnych włosów gwiazdy. 

6/6
Agata Młynarska na rozdaniu Wiktorów 2015
ONS

Agata Młynarska tym razem nie zdecydowała się na czarną suknię. Dziennikarka wybrała kobaltową suknię od Anny Krzyżanowskiej, która podkreśliła jej atuty, czyli między innymi biust. Kreacja odcięta w talii i luźny dół dodały szyku i nonszalancji z pozoru prostej formie.