3 Najgorzej ubrane gwiazdy na Telekamerach

Ups... Te 3 gwiazdy nie zachwyciły stylizacjami na TeleKamerach

3 Najgorzej ubrane gwiazdy na Telekamerach

Gala wręczenia TeleKamer skupia w jednym miejscu i o tym samym czasie najpopularniejsze osobistości ze świata telewizji i rozrywki. Tego wieczoru każda z zaproszonych gwiazd chce wyglądać jak najlepiej, jednak nie każdej to się udaje. Dowodem tego są trzy modowe wpadki, które miały miejsce wczoraj w hotelu Sofitel Victoria.

Zobacz wszystkie gwiazdy na gali TeleKamery 2013 >>>

Marta Wierzbicka wyraźnie pomyliła wielką galę z wyjściem do mało ekskluzywnego klubu. Gwiazda serialu "Na wspólnej" miała na sobie paskudny bordowy koronkowy top, który odsłaniał jej wielkie piersi. Ponadto, aktorka do stylizacji dobrała ciemne wzorzyste spodnie oraz złote szpilki, które w całym zestawieniu wyglądały tanio i kiczowato.

Zobacz: Marta Wierzbicka pokazała swoje mieszkanie

Marta Wierzbicka na TeleKamerach 2013

Kasia Cichopek po raz kolejny na wielką galą wybrała sukienkę, którą zaprojektowała we współpracy z firmą odzieżową Desperado. Jej turkusowa kreacja o studniówkowym kroju tym razem nie była tak udana jak w przypadku zielonego kombinezonu (zobacz). Ponadto falbany i drapowania totalnie zaburzyły figurę i proporcję aktorki. Jednak we wczorajszym looku gwiazdy "M jak miłość" dostrzegamy plusy, którymi są prosta fryzura z grzywką zaczesaną na prawą stronę i subtelny, lecz bardzo kobiecy makijaż.

Katarzyna Cichopek na TeleKamerach 2013

Aneta Zając po życiowym kryzysie wychodzi chyba na prostą, gdyż kolejny raz w ciągu ostatnich dni pojawiła się publicznie na branżowej imprezie. Chociaż ostatnio stylizacja gwiazdy "Pierwszej miłości" zrobiła nas nas wrażenie, tak tym razem nie powaliła nas na kolana. Aktorka w gorsetowej sukience wyglądała ciężko. Do tego gryzące się połączenie żółtych odcieni i wężowego motywu u dołu nie prezentowało się zbyt atrakcyjnie. Stylizacji nie pomogły modne dodatki: kopertówka z ćwiekami i szpilki nude. Plus za fryzurę i makijaż.

Zobacz: Odchudzona Zając w nowej fryzurze i wiosennych trendach

Aneta Zając na TeleKamerach 2013


Tak na gali TeleKamery 2013 wypadły pozostałe gwiazdy:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00