Newsy

Najbardziej poruszające fragmenty wywiadu Magdaleny Adamowicz dla "Newsweeka". Co zwiastowało tragedię?

Jak wyglądała jej ostatnia rozmowa z mężem?

 

Magdalena Adamowicz udzieliła szczerego i niezwykle poruszającego wywiadu na temat Pawła Adamowicza dla "Newsweeka". Opowiedziała w nim jak dowiedziała się o śmierci męża, w jaki sposób zareagowała na tę tragiczną wiadomość, i co okazało się dla niej i jej córek najbardziej wstrząsające w tej sytuacji. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak wdowa po prezydencie Gdańska wspomina ostatnią rozmowę ze swoim mężem. Magdalena Adamowicz zdradziła też, jak córki radzą sobie ze stratą ojca. 

W materiale wideo zobaczycie najbardziej poruszające fragmenty wywiadu.

 

Zobacz: Wstrząsające wyznanie Magdaleny Adamowicz: „Paweł był w białym worku, otworzyłam go. I przytulałam się"

 

Magdalena Adamowicz w wywiadzie dla "Newsweeka"

fot. Newsweek

Paweł Adamowicz z rodziną

Paweł Adamowicz rodzina
East News

Newsy
Wstrząsające słowa Magdaleny Adamowicz o Pawle: "W dniu śmierci zadzwonił do mnie..."
W sieci burza

  Magdalena Adamowicz udzieliła dla Newsweeka wywiadu o swoim mężu. To już kolejna rozmowa o Pawle Adamowiczu . Tym razem wdowa w rozmowie z Tomaszem Lisem zdecydowała się na długi i szczery wywiad, którego zapowiedź możemy zobaczyć na okładce. Okazuje się, że wywiad i okładka wywołały w sieci prawdziwą burzę. Zobaczcie, o co chodzi.   Zobacz:  "Młodsza córka, tak jak nigdy, bardzo płakała" Żona Pawła Adamowicza o ostatnim spotkaniu i rozmowie z mężem   Magdalena Adamowicz o ostatniej rozmowie z mężem   Magdalena Adamowicz już w wywiadzie dla TVN 24 zdradziła, jak wyglądały ostatnie, wspólne chwile ich rodziny podczas urlopu w Stanach, gdzie odwiedzili starszą córkę, która tam studiuje. W poruszający sposób opisała pożegnanie z mężem na lotnisku i opowiedziała, jak bardzo młodsza córka nie chciała, aby jej tata wracał do Polski specjalnie na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Teraz wdowa po prezydencie zdecydowała się zdradzić o wiele więcej szczegółów i udzieliła mocnego wywiadu dla Newsweeka.  Na okładce możemy przeczytać o ostatniej rozmowie Magdaleny Adamowicz z mężem, która miała miejsce w dniu ataku, którego dokonał 27-letni Stefan W.    W dniu śmierci zadzwonił do mnie bardzo wcześnie. Był poranek w Polsce. Mówił: "Miałem fatalną noc, jakieś koszmary. Był roztrzęsiony - możemy przeczytać słowa wdowy po prezydencie Gdańska na okładce Newsweeka.    Czego dotyczą krytyczne komentarze w stosunku do Magdaleny Adamowicz?   To tylko zapowiedź niezwykle szczerej i wzruszającej rozmowy. Jednak nie wszystkim spodobał się nie tylko wywiad, ale i okładka z wdową po Pawle Adamowiczu. Na Twitterze pojawiły się krytyczne głosy. Większość z nich dotyczy zaangażowania żony prezydenta Gdańska w politykę. Niektórzy zwracają też uwagę na to, że w czasie...

Żona i córka Pawła Adamowicza podczas pogrzebu w Bazylice Mariackiej w Gdańsku
East News
Newsy
Magdalena Adamowicz ze wzruszeniem wspomina męża. Za te słowa została nagrodzona owacjami na stojąco
Magdalena Adamowicz ze wzruszeniem wspomina męża. Za te słowa została nagrodzona owacjami na stojąco

  Magdalena Adamowicz w poruszających słowach wspominała swojego męża. Wczoraj, w niedzielę 20 stycznia, w Europejskim Centrum Solidarności zostało zorganizowane wyjątkowe spotkanie "Wieczór dla Przyjaciela", podczas którego żona, przyjaciele i współpracownicy wspominali tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. Wypowiedź żony Pawła Adamowicza została nagrodzona owacjami na stojąco. Zobacz także:  Niezwykły  gest  papieża Franciszka na pogrzebie Pawła Adamowicza   Poruszające wystąpienie Magdaleny Adamowicz Magdalena Adamowicz podczas spotkanie w ECS przyznała, że Paweł Adamowicz był dla niej największym i najlepszym przyjacielem. Był oczywiście moim mężem, ale różnie bywa w małżeństwach, a nas oprócz tego łączyła prawdziwa przyjaźń. Zawsze mogłam na niego liczyć, on także w tych bardzo trudnych dniach mógł liczyć na mnie  - mówiła żona prezydenta Gdańska.    Żona zmarłego prezydenta Gdańska zdradziła, że jej maż jako przyjaciel bywał krytyczny i wymagający. To nie było tak, że on zawsze wszystko chwalił i słodził; on potrafił upomnieć, kiedy trzeba, on potrafił ściągnąć na ziemię, ale ja nie byłam mu dłużna i też byłam tą osobą, która go na ziemię często ściągała - mówiła Magdalena Adamowicz.  Jak informuje portal tvn24.pl, wypowiedź żony Pawła Adamowicza została nagrodzona owacjami na stojąco.    Zobacz także:  Politycy, dziennikarze, prezydenci Polski… Wszyscy  pożegnali prezydenta Pawła Adamowicza!   Magdalena Adamowicz wspominała swojego męża w Europejskim Centrum Solidarności. Spotkanie w ECS zostało zorganizowane dzień po pogrzebie Pawła Adamowicza.

Paweł Adamowicz wolontariusz WOŚP
East News
Newsy
Już wiadomo, ile pieniędzy zebrano w ostatniej puszce Pawła Adamowicza! To REKORD
Już wiadomo, ile pieniędzy zebrano w ostatniej puszce Pawła Adamowicza! To REKORD

  W ostatniej puszcze Pawła Adamowicza dla WOŚP jest 16 mln złotych! Niesamowity odzew internautów na akcję "Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP".   Akcję, ponad tydzień temu, rozpoczęła Patrycja Krzymińska, która na antenie TVN24 przyznała, że nie spodziewała się nawet tego, że na konto trafi tysiąc złotych, o które początkowo prosiła. Po kilku dniach okazało się, że w wirtualnej puszcze znalazło się o wiele, wiele więcej! Ludzieeeeee!!!!! To jest najpiękniejsze, obywatelskie szaleństwo na świecie!!!! To było coś nieprawdopodobnego! Patrycjo, całujemy, ściskamy, jesteśmy wniebowzięci! Paweł!!! Twoja dzisiejsza skarbonka będzie z nami do końca świata i jeden dzień dłużej! Kochani! Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy!, czytamy na koncie WOŚP na Facebooku.    Akcja "Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" zakończyła się w nocy z wtorku na środę. Zebrano prawie 16 mln złotych. Brakujące do tej kwoty 10 tys. złotych dozbierali internauci na innej zbiórce. Jerzy Owsiak ostatnio przyznał, że za zebrane pieniądze WOŚP kupi karetkę dla Gdańska.  Internauci planowali zebrać 10 milionów złotych. I choć wydawało się to trudne do zrealizowania (do wtorku 22 stycznia, przed godziną 15. do puszki trafiło ponad 6 mln złotych) to okazuje się, że udało się osiągnąć sukces! I to znacznie większy niż zakładano! W historii WOŚP w żadnej innej puszce nie udało się zebrać tylu pieniędzy!   Zobacz także:  Rodowity gdańszczanin, prezydent z 20-letnim stażem... Tego o Pawle Adamowiczu mogliście nie wiedzieć   16 milionów w ostatniej puszcze Pawła Adamowicza dla WOŚP.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner