Kto kim jest w serialu Druga Szansa Małgorzata Kożuchowska Magdalena Boczarska Rafał Królikowski na konferencji serialu Druga Szansa Bartłomiej Świderski
Kto kim jest w serialu Druga Szansa
1/7
Kto kim jest w serialu Druga Szansa

15 lutego premiera "Drugiej Szansy"! To najbardziej wyczekiwana produkcja w tym sezonie. Serial z Małgorzatą Kożuchowskiej w roli głównej opowiada o losach agentki gwiazd, która będąc na samym szczycie, w ciągu kilku chwil spada na dno. W serialu pojawi się plejada polskich gwiazd - ich role są bardzo znaczące. Kto kogo zagra? My to wiemy! Sprawdźcie w naszej galerii i poznajcie bohaterów "Drugiej Szansy" w TVN!

 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska i Tamara Arciuch mają konflikt?! Te zdjęcia chyba wszystko wyjaśniają...

2/7
Małgorzata Kożuchowska
ONS

Małgorzata Kożuchowska wcieli się w postać Moniki Boreckiej, znanej agentki gwiazd, która jest na szczycie. Jest bardzo bogata, pracowita, konsekwentna, do bólu perfekcyjna. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Niestety, w ciągu paru chwil traci wszystko. W wyniku podłej intrygi, zostaje oskarżona o posiadanie narkotyków i trafia do aresztu...

3/7
Magdalena Boczarska
ONS

Sara Daymer - Magdalena Boczarska.

Aktorka, podopieczna i przyjaciółka Moniki, największa gwiazda serialu produkowanego przez agencję ZEIT Studio, wrażliwa i utalentowana, która odnosi sukces także za granicą.

4/7
Rafał Królikowski na konferencji serialu Druga Szansa
ONS

Jakub Zeit - Rafał Królikowski.

Narzeczony Moniki Boreckiej, producent telewizyjny, ciężko pracuje, aby ZEIT Studio było liderem na rynku. Elegancki, przystojny, uwielbia markowe ciuchy, szybkie samochody, pieniądze przewróciły mu w głowie. Odwraca się od Moniki, kiedy ukochana najbardziej go potrzebuje.

5/7
Bartłomiej Świderski
ONS

Marcin Krynicki - Bartłomiej Świderski.

Lekarz chirurg transplantolog, nowy znajomy Moniki, którego poznaje bliżej podczas pracy w szpitalu. Mężczyzna po przejściach, wychowuje samotnie nastoletniego syna Ksawerego (Maciej Musiałowski).

6/7
Monika Mariotti na konferencji serialu "Nie rób scen"
ONS

Ola Bajewicz - Monika Mariotti.

Przyjaciółka Moniki, pracuje u Jakuba w agencji ZEIT Studio.

7/7
Maja Ostaszewska w czarnych spodniach, białej marynarce i koszuli z torebką we wzory węża
ons.pl

Lidka Rak -  Maja Ostaszewska.

Młodsza siostra Moniki, żona Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski), spełniona się w roli matki dwójki dzieci - Kalinki (Ewa Cecherz) i Jasia (Maks Balcerowski). Jest zadowolona z tego co ma, choć jej rodzina czasami boryka się z problemami finansowymi.