Kora w Must Be The Music 7
Facebook

Przygotowania do siódmej edycji Must Be The Music upłynęły przede wszystkim na medialnych doniesieniach o stanie zdrowia Kory, której udział w show przez kilka tygodni stał pod dużym znakiem zapytania. Gwiazda czuje się jednak coraz lepiej, a z zapowiedzi przygotowanej przez producentów programu wynikało, że nic nie straciła na swoim temperamencie. Przypomnijmy: Kora w świetnej formie w "MBTM". Tak daje popalić uczestnikom

Dziś swoją transmisję miał premierowy odcinek muzycznego show i oczywiście wszystkie oczy zwrócone były na Korę. Ubrana w elegancki turban, jurorka była w kapitalnej formie i kontynuowała swoją pracę z poprzednich edycji. Na wielkie otwarcie programu wyjątkowo jednak miała do powiedzenia sporo ciepłych słów pod adresem niektórych wykonawców. Szczególną uwagę gwiazdy przykuł polsko-francuski zespół Storo. Wokalistka nie szczędziła mu komplementów, a najbardziej w oko wpadł jej... frontman.
 

Dynamika, cudowne brzmienie. Wiecie, jak grać, żeby robić wrażenie. A Ty (słowa do wokalisty przyp. red.) jesteś piękny! - rozpływała się Kora.


Ostatecznie w dzisiejszym odcinku wybrano aż 9 wykonawców, którzy przeszli do kolejnego etapu - pełna lista poniżej. Oglądaliście pierwszy odcinek Must Be The Music 7?

Zobacz: Kora do uczestników MBTM: "A idźcie w p***u!"

Must Be The Music 7 odc. 1 - do kolejnego etapu przechodzą:
Zespół Storo
Błażej Papiernik
Kamila Adamiec
Maja Kaszyca
Sarakina Balkan Band
Władysława Bąk
Paulina Czapla
Trio Sachiel
Zespół The Sixpounder

 

Gwiazdy i uczestnicy podczas finału Must Be The Music 6: