Kora w Must Be The Music 7
Facebook
Newsy

Pierwszy odcinek MBTM 7 za nami. Wszystkie oczy były zwrócone na Korę

Kto zachwycił jurorów show?

Przygotowania do siódmej edycji Must Be The Music upłynęły przede wszystkim na medialnych doniesieniach o stanie zdrowia Kory, której udział w show przez kilka tygodni stał pod dużym znakiem zapytania. Gwiazda czuje się jednak coraz lepiej, a z zapowiedzi przygotowanej przez producentów programu wynikało, że nic nie straciła na swoim temperamencie. Przypomnijmy: Kora w świetnej formie w "MBTM". Tak daje popalić uczestnikom

Dziś swoją transmisję miał premierowy odcinek muzycznego show i oczywiście wszystkie oczy zwrócone były na Korę. Ubrana w elegancki turban, jurorka była w kapitalnej formie i kontynuowała swoją pracę z poprzednich edycji. Na wielkie otwarcie programu wyjątkowo jednak miała do powiedzenia sporo ciepłych słów pod adresem niektórych wykonawców. Szczególną uwagę gwiazdy przykuł polsko-francuski zespół Storo. Wokalistka nie szczędziła mu komplementów, a najbardziej w oko wpadł jej... frontman.
 

Dynamika, cudowne brzmienie. Wiecie, jak grać, żeby robić wrażenie. A Ty (słowa do wokalisty przyp. red.) jesteś piękny! - rozpływała się Kora.


Ostatecznie w dzisiejszym odcinku wybrano aż 9 wykonawców, którzy przeszli do kolejnego etapu - pełna lista poniżej. Oglądaliście pierwszy odcinek Must Be The Music 7?

Zobacz: Kora do uczestników MBTM: "A idźcie w p***u!"

Must Be The Music 7 odc. 1 - do kolejnego etapu przechodzą:
Zespół Storo
Błażej Papiernik
Kamila Adamiec
Maja Kaszyca
Sarakina Balkan Band
Władysława Bąk
Paulina Czapla
Trio Sachiel
Zespół The Sixpounder

 

Chora Kora na castingu Must Be The Music

Gwiazdy i uczestnicy podczas finału Must Be The Music 6:

Kora w Must Be The Music 7
Facebook
Newsy
Kolejny odcinek MBTM za nami. Kora ma już swój typ na finał programu
Kto ją tak oczarował?

"Must Be The Music" wciąż pozostaje liderem programów muzycznych w Polsce. Formuła programu pozostaje niezmienna już od kilku lat, ale to kolejne grupy muzyków i wokalistów sprawiają, że show reprezentuje tak wysoki poziom. Również jury wciąż potrafi zaskakiwać i w każdą niedzielę serwuje nam dużą dawkę emocji i humoru. Przypomnijmy: Gorące wymiany zdań w jury MBTM. Sztaba dogryzł Korze ripostą o marihuanie, a ona na to... Podczas dzisiejszego odcinka do rywalizacji o kolejny etap stanęło aż 18 wykonawców. Dzisiaj, chyba jeszcze częściej niż zwykle, oceny jurorów co do poszczególnych artystów były niezwykle skrajne. Jednym z najjaśniejszych punktów show był występ Asi Ash . Wokalistka, która swego czasu próbowała już przebić się w show-biznesie, zaprezentowała bardzo odważną interpretację hitu Janis Joplin "Move Over". W tym wypadku skład jurorski był zgodny w 100% i przy ich stole zapaliło się cztery razy zielone "TAK". Pod największym wrażeniem zdawała się być Kora, która wróży Ash finał.   Kora: Kochani, to jest finał. Jak wy gracie! Super, super, super brzmienie! Rogucki: Zdrowie, siła witalność aż bije z tej sceny! Wy już wiecie co robić! Zapendowska: Takie mięso w wokalu, to jest takie pasmo, taka rzadkość i wszystko się zgadza Jurorów zachwycił też m.in. duet Peterberth i Abraxas Quartet. Oglądaliście dzisiejszy odcinek MBTM? Widzieliście tam przyszłe gwiazdy? Zobacz:  Tak Kora daje popalić uczestnikom w MBTM. Jest w formie! Tak wyglądał finał ostatniej edycji Must Be The Music:

Zespół Gośćie w Must Be the Music
Newsy
MBTM: Takiego coveru Justina Timberlake'a jeszcze nie słyszeliście
Co na to Kora, Sztaba i reszta jury?

Już w najbliższą niedzielę kolejny odcinek szóstej edycji "Must Be the Music" . Etapy castingowe powoli dobiegają końca. Jurorzy mogą przepuścić do dalszego etapu już nie wielu wykonawców, którzy wystąpili na scenie muzycznego show. Zobacz: 16-latka z Zielonej Góry wielkim objawieniem MBTM [WIDEO] W najbliższym odcinku warto zwrócić uwagę na zespół Goście z Lublina, który wykonała przebój Justina Timberlake'a "SexyBack" we własnej, bardziej rockowej aranżacji . Kobietom szczególnie powinien spodobać się charyzmatyczny i przystojny wokalista Konrad Baum . Mężczyzna jest na co dzień lekarzem neurologiem i pracuje w szpitalu. Posłuchajcie fragmentu występu grupy Goście i oceńcie czy ich cover śmiało można zestawić z oryginałem. O tym czy zespół przeszedł do następnego etapu przekonamy się już w niedzielę po 20. Gwiazdy podczas finału Must Be the Music 5:

Karol Leśniewski w Must Be the Music
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Uczestnik MBTM coveruje przebój Maanamu. Co na to Kora?
Posłuchajcie jak bardzo zmienił oryginalną wersję

Już w najbliższą niedzielę zobaczymy drugi castingowy odcinek szóstej edycji "Must Be the Music" . Program ponownie dostarczy nam sporo emocji. Oglądając show warto będzie zwrócić uwagę na występ 18-letniego Karola Leśniewskiego. Uczestnicy muzycznych show śpiewając piosenkę z repertuaru jednego z jurorów programu często porywają się z motyką na słońce. Wybór takiego repertuaru, gdy trzeba w ciągu kilku minut zaprezentować się z jak najlepszej strony jest ryzykowny. Jednak wokalista podjął to wyzwanie. Karol przed jurorami zaprezentował własną i niepowtarzalną wersję przeboju Mannamu "Cykady na Cykladach" . Kora w poprzednich edycjach, gdy ktoś śpiewał jej piosenkę załamywała ręce i dość mocno krytykowała uczestnika show. Jednak tym razem wokalista była tak zadowolona z tego, co zobaczyła na scenie, że dała porwać się zabawie. O tym czy Karol Leśniewski przeszedł do kolejnego etapu przekonacie się oglądając "Must Be the Music" w najbliższą niedzielę. Zobacz: Ostra kłótnia w MBTM. Kora i Sztaba na starcie dali czadu

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner