Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Instagram
1/4
Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

Za moment rozpocznie się prawdziwe zamieszanie w piłkarskim świecie. Rusza Mundial 2018! Piłkarze będą musieli dać z siebie wszystko. Wtedy życie prywatne i towarzyskie spadnie na drugi plan... 


Zobacz: "Ludzie są już Lewandowskimi zmęczeni" Ania i Robert przesadzili z ilością reklam?

 

Na szczęście po meczu Polska-Chile nasi reprezentanci mogli odpoczywać w towarzystwie najbliższych. Panowie spędzili razem popołudnie, a towarzyszyły im żony i partnerki. Co robili?

 

Anna Lewandowska wszystko zdradziła na swoim Instagramie! Zobacz na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>> 

2/4
Instagram

Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała zdjęcie na Instastories i zdradziła, że wszyscy razem relaksują się w ogrodzie. Piłkarze odpoczywają w basenie, a ich partnerki plotkują na brzegu. Wśród nich nie brakuje Mariny Łuczenko. Jeśli się przyjrzycie, znajdziecie ją na tym zdjęciu! 

 

Ukochana Wojciecha Szczęsnego też opublikowała kilka zdjęć ze wspólnego popołudnia. Znajdziesz je na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>> 

3/4
Instagram

Marina z dużym ciążowym brzuszkiem siedziała na trawie i przyglądała się przystojniakom z polskiej reprezentacji. Robiła im zdjęcia i publikowała w sieci. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, co robią piłkarze tuż przed wyjazdem na Mundial 2018.

 

Zobacz: Wojtek Szczęsny boi się roli ojca?: "Jestem podekscytowany, ale też niepewny". Co jeszcze zdradził najlepszy polski bramkarz?

Piosenkarka musi na siebie teraz wyjątkowo uważać - poród zbliża się wielkimi krokami! 

 

Przejdź na KOLEJNY SLAJD>>> 

 

 

4/4
Instagram

Nasi reprezentanci już czują ducha walki. Po meczu z Chile nie potrafili po prostu położyć się i leniuchować. Postawili więc na aktywny wypoczynek i grali w siatkówkę. Już 19 czerwca wszyscy będziemy im kibicować! Właśnie tego dnia rozegrają pierwszy mecz na murawie w Rosji. 

 

Do boju Polsko!