Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Mucha o współpracy z Małgorzatą Terlikowską
ONS
Newsy

Poprosili Muchę o zostanie matką chrzestną. Anna przekuła to na biznes

Ona wie jak zarobić

Anna Mucha za sprawą kontrowersyjnego wpisu na stronie mamadu.pl o nagości dzieci na plaży pojawiła się wczoraj w studiu TVN 24 jako ekspert w tym temacie. Całą dyskusję przyćmił jednak wielki biust aktorki, który ochoczo zaprezentowała w mocno wydekoltowanej sukience. Przypomnijmy: Mucha w roli ekspertki w TVN24. Dyskusję przyćmił jej ogromny dekolt

Drugim gościem była znana filozof, Małgorzata Terlikowska - żona Tomasza Terlikowskiego. Para znana jest z konserwatywnych poglądów oraz gorliwej wiary w Boga, dlatego też przez środowiska antykościelne nazywana jest często "katotalibami". Poglądy Muchy znacznie różnią się od poglądów państwa Terlikowskich, jednak w tym aktorka doszukała się samych zalet. Na swojej stronie zamieściła emocjonujący wpis w którym informuje o złożeniu oferty współpracy z Terlikowską.

Wszystko jednak zaczęło się od tego, że pewna znajoma para, również wierząca, zaproponowała aktorce bycie matką chrzestną ich dziecka. Mucha była zadziwiona, ponieważ jej światopogląd różnił się od myślenia rodziców. To dało jej dużo do myślenia:

Byc moze to była próba nawrócenia mnie,byc moze wyraz największej milosci do bliźnich i do własnych dzieci. byc moze czas próby dla nas wszystkich… Byc moze największy komplement jaki usłyszałam kiedykolwiek - pisze Anna (pis. oryginalna).


Mucha była zauroczona spotkaniem z Terlikowską, dlatego też zdecydowała się zaoferować jej współpracę. Ma nadzieję, że różność ocen i sądów w kwestii wychowywania dzieci dobrze wpłynie na funkcjonowanie strony:

oto wczoraj znów spotykam „talibów” Państwa Terlikowskich. I okazuje sie ze mamy o czym rozmawiać, Ze słuchamy sie nawzajem, Ze mamy wspólne doświadczenia (!), Ze sie „nie gryziemy”, Choc różnimy sie bardzo… A nawet czasem sie zgadzamy … Dlatego zaprosilam Panią Małgorzatę do wspolpracy i otworzenia bloga na Mamadu.pl Wierze, że możemy się pieknie różnić. że ten portal jest miejscem wymiany myśli rodziców, bez „jedynie słusznej linii” Mam nadzieje, że pomimo fundamentalnych różnic będziemy prowadzić mądre spory i nauczymy się żyć obok siebie bez rozlewu krwi.Ze zapanuje Miłość, albo chociaż wzajemny Szacunek, a może nawet (z)Rozumienie - wyjaśnia Mucha (pis. oryginalna).


Co wyjdzie z tej współpracy?

Zobacz: Dylematy Muchy: Martwi mnie sytuacja w jakiej się znalazłamPiersi Anny Muchy


Anna Mucha uczy się ratować życie: 

Anna Mucha wspomina koszmarny lot
ONS
Newsy
Mucha przeżyła koszmarny lot. Usłyszała kilka obelg pod swoim adresem
Co wydarzyło się w samolocie?

Anna Mucha jakiś czas temu podjęła ważną decyzję o zamknięciu swojego popularnego bloga. Szybko jednak uruchomiła nowy serwis internetowy dla wszystkich rodziców, którzy dzielą się na nim swoimi doświadczeniami. Aktorka nie boi się wyrażać tam swoich kontrowersyjnych sądów. Niedawno w ogniu krytyki znalazła się jedna z jej fanek. Przypomnijmy: Oburzona Mucha atakuje fankę na blogu: Z główką coś nie halo! Mucha na stronie często zamieszcza opisy z różnych podróży. Niedawno na mamadu.pl pojawił się post, gdzie wspomina lot do Sztokholmu będąc w 5-miesiącu ciąży ze Stefanią. Obok niej i jej partnera Marcela siedziała pewna niefrasobliwa rodzina z trójką małych dzieci. Maluchy nagle zaczęły rozrabiać i krzyczeć, co zdenerwowało aktorkę. Mucha długo wytrzymywała hałas, w końcu jednak straciła cierpliwość i upomniała rodziców. Ci zaatakowali ją, mówiąc, że jest nietolerancyjna: Ale wtedy, gdy rozsadzeni rodzice po przekątnej, nad naszymi głowami zaczęli coś do siebie wykrzykiwać, ustalać między sobą… gdzieś w tym momencie moja cierpliwość się skończyła… Wspomniałam coś o prywatnych samolotach, i małpim gaju…W odpowiedzi usłyszałam, że nie jestem tolerancyjna! - wręcz przeciwnie, jestem bardzo tolerancyjna – odpowiedziałam wyciągając na dowód upchnięte w uszach zatyczki! - ale my wychowujemy dzieci bezstresowo! I proszę nie wtrącać się ! No i się zaczęło …- pisze Anna (pis. oryginalna) Cała załoga stanęła po stronie Anny, co jeszcze bardziej rozwścieczyło mamę niesfornych dzieci. Nie szczędziła ona przykrych słów w stosunku do gwiazdy: Dość powiedzieć, że wzięliśmy odwet za potop! Cały samolot, łącznie z załogą ! a jak pojawili się stewardzi i (o zgrozo!) stanęli po naszej stronie to już w ogóle rozpętała się awantura. Kobieta (matka!) pod moim adresem...

Współpraca Anny Muchy z Tomaszem Lisem
ONS
Newsy
Wystartował biznes Muchy i Lisa. Zatrudnili kilka innych gwiazd
Pokusili się o duże nazwiska

Kilka dni temu informowaliśmy o nieoczekiwanym duecie biznesowym Anny Muchy i Tomasza Lisa . Aktorka która z powodzeniem prowadziła swojego bloga mamadu.pl, nawiązała współpracę z dziennikarzem TVP. Jej strona miała przekształcić się w wielki serwis parentingowy przy czynnym udziale platformy NaTemat.pl, którego udziałowcem jest Lis. Przypomnijmy:  Nieoczekiwany duet: Anna Mucha robi interesy z Tomaszem Lisem Dziś o godzinie 12.00 strona Muchy miała swoją oficjalną premierę. Widać, że na Mamdu doszło do wielkich zmian. Nowe layout, jasny i przejrzysty szablon, nowe kategorie, a przede wszystkim nowi autorzy wpisów. Wśród nich m.in. Dorota Wellman oraz Roma Gąsiorowska . Sama aktorka nie ukrywa swojego podekscytowania w związku ze startem serwisu, który ma być miejscem wymiany doświadczeń i myśli dla wszystkich rodziców. W tzw. "wstępniaku" napisała: Od kiedy stałam się Mamą, a może nawet wcześniej wszystko stanęło na głowie. Cały dotychczas znany mi porządek został zburzony. Ale miałam wrażenie, że dookoła, zamiast zgliszczy po starym życiu, jest olbrzymia przestrzeń pełna nowej energii i możliwości. Że stoję na szczycie wielkiej góry i z jednej strony mam za sobą jakąś drogę, z drugiej jestem odurzona ogromną dawką tlenu. Zachłysnęłam się życiem. Życiem Moich Dzieci. [...] Jestem szczęśliwa, że do współpracy udało się namówić wielu fantastycznych ludzi. Szczęśliwa, że uwierzyli w ten projekt. Chciałabym, żeby Mamadu łączyło, a nie dzieliło. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy ludzi z różnych rodzin, różnych światów, o różnych poglądach . Chciałabym, żeby Mamadu wywoływało dyskusje - pisze gwiazda Będziecie odwiedzać mamadu.pl? Zobacz:  Malinowska krytykuje Muchę: Tak nie wygląda życie. Nie widziałam matek, które...   Anna Mucha na konferencji TVP:

Anna Mucha o problemach z dziećmi
ONS
Newsy
Mucha apeluje o pomoc. Była świadkiem przykrej sytuacji z dzieckiem
Po raz pierwszy nie wie co robić

Anna Mucha z powodzeniem prowadzi serwis parentingowy, w który zarówno ona, jak i inni rodzice dzielą się swoimi doświadczeniami w kwestii wychowywania dzieci. Aktorka nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów, a jej wiedza została zauważona przed jedną z informacyjnych stacji telewizyjnych, w której wystąpiła niedawno jako ekspert. Przypomnijmy:  Mucha w roli ekspertki w TVN24. Dyskusję przyćmił jej ogromny dekolt Gwiazda umieściła na swojej stronie kolejny, zaskakujący post w którym prosi o pomoc. O co chodzi? Mucha niedawno wybrała się ze swoimi pociechami na plac zabaw. Tam była świadkiem przykrej sytuacji, kiedy to jedna z matek głośno krzyczała na swoje małe dziecko. Aktorka była przerażona jej zachowaniem, nie wiedziała jednak co zrobić. Bała się podejść i zwrócić uwagę, bo to mogłoby dolać oliwy do ognia. Nie chce jednak przechodzić obojętnie obok podobnych zajść: byłam kilka dni temu z dziećmi na placu zabaw w parku. było cudownie.   niestety tę letnią cudowną chwilę przerwała pewna pani… matka, stojąc jakieś sto metrów ode mnie tak darła się na swoje dziecko (lat ok. 1,5-2), że mnie było przykro i źle, w przeciwieństwie zresztą do dziewczynki, która wydawała się być już na tyle przyzwyczajona do takiego zachowania matki, że nie specjalnie zwracała na to uwagę. co zresztą jak się domyślacie tylko potęgowało furię kobiety… powiedzcie mi poprosze co robić w takich sytuacjach, gdy widzicie jak dorosły przekracza granice, gdy wykorzystuje swoją przewagę nad dzieckiem, nawet nie wtedy, gdy je bije… bo to już kolejny stopień agresji, ale wystarczy, że krzyczy, atakuje… co zrobić, żeby dodatkowo nie dolać oliwy i żeby dziecko sie nie przestraszyło? a może odwrócić głowę i obiecać sobie „ja nigdy tak nie zrobię”   [pisownia oryginalna] - pyta zmartwiona Anna. Macie dla niej jakąś poradę? Zobacz: ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner