W światowym show-biznesie niedzielny wieczór upłynął pod znakiem tegorocznej gali wręczenia statuetek MTV European Music Awards 2022. Na wielkim wydarzeniu nie zabrakło dobrze znanych twarzy. Pośród nich brylowała m.in. Rita Ora, Taylor Swift czy Becca Dudley. Gwiazdy kusiły na czerwonym dywanie swoimi nietypowymi i odważnymi kreacjami. Przyglądamy się tym, od których ciężko oderwać wzrok!

Reklama

MTV EMA 2022: Rita Ora i jej ogromny dekolt

Bez wątpienia gala MTV European Music Awards 2022 to jedno z najważniejszych wydarzeń w światowym, muzycznym show-biznesie. Poza tym, że wszyscy z niecierpliwością czekają na odbiór nagród, równie ważnym elementem stają się kreacje artystów. Doskonale o tym wie Rita Ora, która tego wieczoru zaskoczyła oryginalnym kombinezonem. Uwagę zwraca przezroczysty materiał, z którego wykonany jest strój. Ciężko przejść obojętnie także obok licznych zdobień i dekoltu do samego pępka. Ten podkreślił jej idealnie płaski brzuch. Z kolei modne dzwony i falbanki dodają jej ekstrawagancji. Uwagę zwraca także nietypowy, masywny choker na szyi piosenkarki oraz odważny makijaż oczu. W takim wydaniu Rita Ora odbierała swoją nagrodę.

East News/Anthony Harvey

Zobacz także: Rita Ora w odważnej sukni za ponad 5 tysięcy złotych. To hit sezonu!

MTV EMA 2022: Taylor Swift cała na błyszcząco

Taylor Swift to gwiazda, której nie mogło zabraknąć na czerwonym dywanie. Piosenkarka postawiła na nieco bardziej klasyczną i elegancką stylizację. Amerykańska wokalistka wybrała dopasowane, czarne body, a doszytą siateczkową "spódnicą" w typie syrenki. Błyszczący, bogato zdobiony dół kreacji sprawia, ze aż trudno przejść obok tego looku obojętnie.

Uzupełnieniem stylizacji jest klasyczny makijaż i upięcie włosów. Trzeba przyznać, że cztery statuetki MTV, które wylądowały w jej ramionach idealnie współgrają z nietypową kreacją.

East News/Anthony Harvey

MTV EMA 2022: Becca Dudley w przeźroczystym kombinezonie

Tego wieczoru na bardzo odważną kreację postawiła także prezenterka z programu MTV Asks - Becca Dudley. Ta na galę założyła wyzywający kombinezon, bogaty w liczne przeźroczystości. Taki wybór uwydatnił jej kobiece kształty i naprawdę wiele odsłonił. Uzupełnieniem stylizacji okazały się klasyczne, czarne szpilki i modny, masywny warkocz.

East News/Anthony Harvey

Zobacz także: Rita Ora i Taika Waititi wzięli ślub w tajemnicy: "To była intymna i wyjątkowa ceremonia"

MTV EMA 2022: Gayle w prześwitach

Na prześwity zdecydowała się również Galyle, piosenkarka znanego hitu "Abcdefu". 18-letnia wokalistka postawiła na mroczną stylizację z siateczkową maxi suknią, okalającą czarną bieliznę. Całość ostrego looku dopełnił ciemny makijaż. Hit czy kit?

Anthony Harvey/Shutterstock/Rex Features/East News

MTV EMA 2022: Noa Kirel w ciekawym princie

Noa Kirel z kolei tego wieczoru postawiła na nieoczywistym komplet. Izraelska wokalistka wybrała króciutki top, bogaty w liczne, złote zdobienia oraz dopasowane spodnie, o najmodniejszym kroju dzwonów. Uwagę zwracają rękawiczki aż do pach oraz print z twarzami Kanye Westa, który pojawia się na stylizacji.

- Zdecydowałam się założyć na czerwonym dywanie MTV modny element z przesłaniem dla całego świata, przedmiot, który wyraźnie symbolizuje, że jestem zarówno Żydem, jak i Izraelczykiem. Ostatnio doświadczamy wielu antysemityzmu, szczególnie w świetle wypowiedzi Kanye Westa. Jestem dumna z tego, że jestem izraelskim artystą, który reprezentuje Izrael na świecie - tłumaczyła swój look.

Reklama

Która ze stylizacji najbardziej zwróciła Waszą uwagę?

East News/Anthony Harvey
Reklama
Reklama
Reklama