Dominika Ostałowska wróciła na plan "M jak miłość" Dominika Ostałowska znacznie schudła M jak miłość: Marta zniszczy związek Magdy i Andrzeja? Dominika Ostałowska na początku M jak miłość
Dominika Ostałowska wróciła na plan "M jak miłość"
mat. prasowe
1/4
Dominika Ostałowska wróciła na plan "M jak miłość"
mat. prasowe

 

A jednak! Dominika Ostałowska wraca do "M jak miłość"! Już wkrótce fani będą mogli zobaczyć nowe odcinki serialu z udziałem aktorki, która od samego początku wcielała się w postać Marty. Jak informuje magazyn "Świat seriali" Marta, która kilka lat temu z synem wyjechała za granicę, wróci do Grabiny na rodzinną uroczystość (najpewniej na ślub Marysi i Artura). Po spotkaniu z rodziną poleci do Berlina, ale po jakimś czasie wróci na stałe. Niestety, okazuje się, że Marta będzie skrywać przed bliskimi pewną mroczną tajemnicę związaną z jej synem...

 

Co wydarzy się  w "M jak miłość" po wakacjach? Szczegóły w naszej galerii! 

 

Zobacz także: Wielki plebiscyt magazynu magazynu "Party"! Wybierz z nami serial roku! "Druga Szansa" pokona "M jak miłość?"?

2/4
Dominika Ostałowska znacznie schudła
ONS

 

Jak informuje magazyn "Świat seriali" odcinek z udziałem serialowej Marty będziemy mogli zobaczyć dopiero późną jesienią. Dominika Ostałowska wystąpi w 1400 odcinku hitu Telewizyjnej Dwójki - wtedy odbędzie się ważna uroczystość w rodzinie Mostowiaków. 

Marta przyjedzie do Polski  po kolejnym zawodzie miłosnym, który przeżyje w Berlinie, gdzie obecnie mieszka wraz z synem - w rozmowie z magazynem zdradziła Karolina Baranowska odpowiedzialna za promocję serialu. 

 

Okazuje się również, że Marta będzie ukrywać przed bliskimi mroczną tajemnicę związaną z jej synem! Co takiego stało się z Łukaszem? Tego niestety nie wiadomo - jedno jest jednak pewne, wątek z udziałem syna Marty przyniesie widzom ogromne emocje! 

 

A czy Marta po powrocie do Polski pomoże byłemu mężowi, który został oskarżony o próbę gwałtu? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

3/4
M jak miłość: Marta zniszczy związek Magdy i Andrzeja?
Fot. MTL Maxfilm

Magazyn "Świat seriali" dementuje wcześniejsze plotki, że Marta wraca do Polski, żeby pomóc byłemu mężowi. 

(...) z Budzyńskim i jego rodziną Martę będą łączyły poprawne, a nawet przyjacielskie stosunki- zdradza Karolina Baranowska. 

 

4/4
Dominika Ostałowska na początku M jak miłość

Cieszycie się, że serialowa Marta wraca do "M jak miłość"? Domyślacie się, jaki mroczny sekret dotyczący syna skrywa córka Mostowiaków? 

Więcej na temat M jak miłość