Były mąż Moniki Zamachowskiej o jej karierze
ONS
Newsy

Monika Zamachowska zawdzięcza swoją karierę pierwszemu mężowi? On tak twierdzi...

Monika Zamachowska zawdzięcza swoją karierę pierwszemu mężowi? On tak twierdzi...

Monika Zamachowska w tym roku świętuje 20-lecie pracy w telewizji. Dziennikarka jest jedną z najpopularniejszych prezenterek i, jak się okazuje - wiele zawdzięcza swojemu pierwszemu mężowi. Tak przynajmniej twierdzi Will Richardson.

Córka Moniki Zamachowskiej zostanie piosenkarką?! "Na szczęście ma doskonałą nauczycielkę"! Kto to? To wielka polska gwiazda!

Pierwszy mąż Moniki Zamachowskiej pomógł jej w karierze

Dziennikarz w rozmowie z „Faktem” chwali się, że to właśnie on miał duży wpływ na rozwój kariery Moniki. Przy okazji Will Richardson chwali byłą żonę:

Monika zawsze wie, co w trawie piszczy. Ma zawsze wszystko zapięte na ostatni guzik. Ale poza tym jest bardzo bystra. Mówi trzema językami: polski, angielskim i hiszpańskim. Jest też miła dla oka. Zawsze była bardzo skupiona. Poza tym ma to coś, czyli dar bezwzględnego dążenia do sukcesu. Byliśmy razem od 1992 roku do 1998 roku. Jestem absolutnie przekonany, że miałem duży wpływ na formowanie jej pasji, która z czasem stała się pracą zawodową.

Okazuje się również, że na początku kariery Moniki Zamachowskiej mąż pomógł jej zrealizować pierwszy duży wywiad.

Jej pierwszy duży wywiad był z Bobem Geldofem. Zaaranżowałem to, jako że prowadziłem event, na którym Geldof miał się pojawić. Na początku swojej drogi Monika najlepiej wykorzystywała kilka swoich zalet, jak tylko mogła. Mówię tu o umyśle, uroku oraz wspierającym przyjacielu i mężu w jednym, który był dziennikarzem. Mówię tu o mnie.

Ciekawe, czy Monika Zamachowska podziela zdanie Willa Richardson i również uważa, że wiele mu zawdzięcza...


Zobacz również: Monika Zamachowska zatrudniła specjalistę od wizerunku. Sprawi, że ludzie znów ją pokochają?

 

Monika Zamachowska i Will Richardson byli małżeństwem od 1992 do 1998 roku

Monika Zamachowska w 2014 roku wyszła za mąż za Zbigniewa Zamachowskiego

Monika Zamachowska świętuje 20-lecie swojej kariery telewizyjnej

Monika Zamachowska i Kuba Wojewódzki
Ons, EOS
Newsy
Kuba Wojewódzki wyśmiewa Monikę Zamachowską i jej relacje z dziećmi Zbyszka! Tym razem przesadził?
Kuba Wojewódzki wyśmiewa Monikę Zamachowską i jej relacje z dziećmi Zbyszka! Tym razem przesadził?

Kuba Wojewódzki śmieje się z Moniki Zamachowskiej! Dziennikarz w magazynie "Polityka" kpi ze słów gwiazdy "Pytania na śniadanie": Ciekawy wywiad w piśmie "Gala". Monika Zamachowska, kiedyś Richardson, a jeszcze kiedyś zupełnie inaczej, twierdzi, że byłaby wspaniałą macochą, tyle że dzieci Zbyszka unikają jej jak ognia. To niesamowite. Chyba jestem dzieckiem Zbyszka, bo mam tak samo. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor TVN wbija szpilę koleżance z konkurencyjnej stacji. Cztery lata temu  Kuba Wojewódzki napisał o rodzącej się miłości pomiędzy Zamachowskim a Richardson: "On jest zdolny, sympatyczny, spontaniczny, uniwersalny, otwarty i lubiany przez ludzi. A ona jest jego odwrotnością".   Czy tym razem znów nie przesadził? Co myślicie?   ZOBACZ:  Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża   Monika Zamachowska z mężem.   Monika Zamachowska z mężem i swoimi dziećmi.    

Monika Zamachowska
ONS
Newsy
Syn Moniki Zamachowskiej zostanie pilotem jak jego ojciec? Wiele na to wskazuje!
Syn Moniki Zamachowskiej zostanie pilotem jak jego ojciec? Wiele na to wskazuje!

Monika Zamachowska zapisała swojego syna na lekcje latania! Tomek, który ma już 14 lat, ma za sobą pierwsze kroki w pilotażu. Czy pójdzie w ślady swojego ojca? Pierwszy mąż Moniki Zamachowskiej, Jamie Malcolm, przed laty był wziętym pilotem i wszystko wskazuje na to, że jego syn również będzie chciał pójść w tym kierunku. Jak czytamy w "Fakcie", Monika Zamachowska wraz z byłym mężem zafundowali dorastającemu Tomkowi lekcję nauki latania, która odbyła się w Camberley w Wielkiej Brytanii. Chłopiec miał okazję zasiąść za sterami awionetki pod okiem swojego ojca oraz drugiego profesjonalnego pilota. Jak mu poszło? Okazuje się, że świetnie! Na kilka chwil mógł zasiąść za sterami i spisał się rewelacyjnie. Jamie bardzo go chwalił. Kto wie, może nawet pójdzie w ślady ojca, który przed laty był wziętym pilotem. Monika na pewno będzie go wspierać - napisał "Fakt", powołując się na wypowiedź znajomej Moniki Zamachowskiej. Czy Tomek pójdzie w ślady swojego ojca i również zostanie pilotem? Syn Moniki Zamachowskiej i jej pierwszego męża ma jeszcze wiele lat na wybór zawodu, lecz niewykluczone, że pójdzie właśnie w tę stronę. Podobno latanie już teraz jest jego wielką pasją!   Zobacz też: Monika Zamachowska już tak nie wygląda! Dziennikarka ma nową fryzurę. Dobra zmiana? Nie jesteśmy przekonani... ZDJĘCIA.   Monika Zamachowska zapisała syna na lekcję pilotażu. Tomek zostanie pilotem jak jego ojciec?

Monika Zamachowska przeprasza córkę Zbigniewa
Newsy
Monika Zamachowska przeprasza córkę Zamachowskiego! Zarzuciła jej, że nie ma chłopaka! "Ten eskalujący konflikt między nami jest..."
Monika Zamachowska przeprasza córkę Zamachowskiego! Zarzuciła jej, że nie ma chłopaka! "Ten eskalujący konflikt między nami jest..."

Monika Zamachowska na swoim Instagramie przeprasza córkę Zbigniewa Zamachowskiego, Marię! A poszło o jeden z komentarzy prezenterki TVP, w którym zarzuciła dziewczynie, że w wieku 23 lat nie ma ani chłopaka, ani pomysłu na życie, a także jest "rzecznikiem prasowym" swojej mamy, Aleksandry Justy, z którą Zamachowska jest w otwartym konflikcie od lat (a chodzi o m.in. wysokie alimenty, które aktor musi płacić na czwórkę dzieci z poprzedniego małżeństwa): Maria ma 23 lata i jest rzecznikiem prasowym swojej mamy. Mieszka z mamą i rodzeństwem, nie ma chłopaka ani pomysłu na życie. Od sześciu lat walczymy z mężem o to, żeby umiała zacząć własne życie, stanąć na własnych nogach. Pieniędzy jej nie zabraknie, to gwarantuje jej ojciec. Ale wygodniej jest z jakiejś nieznanej przyczyny podczepić się pod czyjeś żale i pretensje, a nawet czyjąś wojnę. Dokąd ją to zaprowadzi? Jakie ma szanse na samorealizację, własny rozwój? Po co się angażuje, choć nic nie może zrobić? Jest zmanipulowana i nieszczęśliwa. Czy o to chodziło? - napisała jakiś czas temu Zamachowska pod zdjęciem Zbigniewa i córki Marii z jednego z recitali aktora. Marii oczywiście to się nie spodobało - zaznaczyła, że nie życzy sobie publikowania jej wizerunku na Instagramie, a więc post zniknął. Monika Zamachowska ostatecznie postanowiła przeprosić córkę Zbigniewa.   Zobacz:  Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson   Zamachowska przeprasza córkę Zbigniewa, Marię!   Co napisała w sieci? Chciałam serdecznie przeprosić Marysię Zamachowską za tekst na moim profilu Instagram o tym, że nie ma chłopaka. Marysiu: nie chciałam Cię skrzywdzić. Wręcz przeciwnie. Dobrze Ci życzę i od zawsze Ci kibicuję. Tak, jak powiedział Twój tata, wszystko, co mówię, jest powielane i multiplikowane w nieskończoność....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner