Monika Zamachowska
ONS

Syn Moniki Zamachowskiej zostanie pilotem jak jego ojciec? Wiele na to wskazuje!

Monika Zamachowska
ONS

Monika Zamachowska zapisała swojego syna na lekcje latania! Tomek, który ma już 14 lat, ma za sobą pierwsze kroki w pilotażu. Czy pójdzie w ślady swojego ojca? Pierwszy mąż Moniki Zamachowskiej, Jamie Malcolm, przed laty był wziętym pilotem i wszystko wskazuje na to, że jego syn również będzie chciał pójść w tym kierunku. Jak czytamy w "Fakcie", Monika Zamachowska wraz z byłym mężem zafundowali dorastającemu Tomkowi lekcję nauki latania, która odbyła się w Camberley w Wielkiej Brytanii. Chłopiec miał okazję zasiąść za sterami awionetki pod okiem swojego ojca oraz drugiego profesjonalnego pilota. Jak mu poszło? Okazuje się, że świetnie!

Na kilka chwil mógł zasiąść za sterami i spisał się rewelacyjnie. Jamie bardzo go chwalił. Kto wie, może nawet pójdzie w ślady ojca, który przed laty był wziętym pilotem. Monika na pewno będzie go wspierać - napisał "Fakt", powołując się na wypowiedź znajomej Moniki Zamachowskiej.

Czy Tomek pójdzie w ślady swojego ojca i również zostanie pilotem? Syn Moniki Zamachowskiej i jej pierwszego męża ma jeszcze wiele lat na wybór zawodu, lecz niewykluczone, że pójdzie właśnie w tę stronę. Podobno latanie już teraz jest jego wielką pasją!

 

Zobacz też: Monika Zamachowska już tak nie wygląda! Dziennikarka ma nową fryzurę. Dobra zmiana? Nie jesteśmy przekonani... ZDJĘCIA.

 

Monika Zamachowska zapisała syna na lekcję pilotażu.

Monika Zamachowska
ONS

Tomek zostanie pilotem jak jego ojciec?

Monika Zamachowska z synem na premierze sztuki "Frankenstein"
East News

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14