Związek Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego był medialnym wydarzeniem, a ich początki śledziły wszystkie media. Teraz, gdy para jest już pół roku po ślubie przywykła do tego, że ciągle wzbudzają zainteresowanie. Podczas premiery książki dziennikarki chętnie pozowali razem w objęciach. Zobacz: Monika Zamachowska promuje nową książkę. Towarzyszył jej Zbyszek

Reklama

Teraz przed świeżo upieczonym małżeństwem pierwsze wspólne święta Bożego Narodzenia. Prezenterka nie ukrywa, że to dla niej ważny okres w roku i doskonały czas, aby spedzić go w gronie przyjaciół i rodziny. W tym roku przy świątecznym stole zasiądze naprawdę liczne grono, a wywiadzie dla "Gwiazd" Zamachowska zdradziła, jakie ma plany na ten okres:

Z rodzicami Zbyszka wybieramy się do mojego taty i jego żony Laury. To od niej pochodzi genialny przepis na złotego indyka w solance, który znalazł się w mojej książce.

Gwiazda wspomina również, jak wyglądała Wigilia w jej rodzinnym domu, z którego wiele zwyczajów przeniosła do nowej rodziny:

Wigilię rozpoczynało czytanie Pisma Świętego i był to obowiązek któregoś z młodych mężczyzn w naszej rodzinie. Potem wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem.

Zobacz: Zamachowscy w Gdyni. Relaksują się przy piwie i gofrach

Zobacz także

Reklama

Zakochani Zamachowscy w hotelu:

Reklama
Reklama
Reklama