Ostatnie tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia to wyjątkowo gorący czas - kupowanie prezentów dla bliskich, przedświąteczne spotkania i obowiązki potrafią spędzać sen z powiek. O tym, że przygotowania do świąt wymagają załatwiania spraw na mieście doskonale wie Monika Olejnik, którą ostatnio fotoreporterzy "przyłapali" właśnie podczas zakupów.

Reklama

Elegancka Monika Olejnik na przedświątecznych zakupach

Okres przedświąteczny to dla wielu osób czas pełen wyzwań i obowiązków. Do tego grona najwyraźniej należy również Monika Olejnik, którą paparazzi dostrzegli na grudniowych zakupach. Prezenterka wybrała się na miasto w poszukiwaniu świątecznych drobiazgów, a jej stylizacja była, jak zwykle zresztą, przykładem nienagannej elegancji!

W grudniowy dzień Monika Olejnik postawiła na czarny total look - głównym elementem stroju był ciemny, dwurzędowy płaszcz z czerwonymi akcentami na rękawach. Rozpuszczone blond włosy 67-latki dodawały całej stylizacji nieco lekkości. Na uwagę zasługują również buty dziennikarki - model na grubej podeszwie to prawdziwy hit tego zimowego sezonu!

Po skończonych zakupach Monika Olejnik wsiadła do samochodu, gdzie zapakowała "upolowane" prezenty. Przypadła Wam do gustu taka odsłona 67-latki? A może wolicie oglądać Monikę Olejnik w bardziej kolorowym wydaniu? Zobaczcie galerię zdjęć prezenterki.

Reklama

Zobacz także: Monika Olejnik wie, jak walczyć z zimą aurą. Wybrała dodatek, który jest hitem sezonu

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama