Monika Mrozowska
Instagram

Monika Mrozowska urodziła! Dumny tata pokazał pierwsze zdjęcie synka

Monika Mrozowska
Instagram

Monika Mrozowska urodziła! Pierwszym zdjęciem synka pochwalił się dumny tata, Maciej Augścik-Lipka. Chłopiec zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami otrzymał imię Lucjan:

Hello World !! 🚀🚀
Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek🙈🤷‍♂️😋 No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni🤷‍♂️😁😁 - napisał na Instagramie dumny tata. 

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko. To syn! 

Nie zabrakło też wzruszających podziękowań dla gwiazdy "Rodziny zastępczej": 

@monikakingamrozowska jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania😌dziękuje za wytrwałość,sile i wszystko co najlepsze 🙏🙏😘
 

Tylko spójrzcie na pierwsze zdjęcie czwartego dziecka Moniki Mrozowskiej. Gratulacje dla dumnych rodziców!

Zobacz także: Monika Mrozowska walczyła w ciąży o zdrowie synka! "Mam 40 lat i świadomość, że będzie to czwarta ciąża, która skończy się..."

Syn Moniki Mrozowskiej przyszedł na świat przez cesarskie cięcie

Monika Mrozowska w wywiadzie dla Party zdradziła, że z racji tego, że czwarta ciąża była ciążą podwyższonego ryzyka na 19 stycznia miała zaplanowane cesarskie cięcie:

Mam 40 lat i świadomość, że będzie to czwarta ciąża, która skończy się cesarskim cięciem. Różne rzeczy mogły się wydarzyć, bo była to ciąża podwyższonego ryzyka, dlatego niemal do samego końca nie chciałam o niej rozmawiać. Całe szczęście po kil ku tygodniach niepewności okazało się, że mój synek jest zdrowy i pięknie się rozwija – zdradziła Monika Mrozowska.

Dziś zgodnie z planem na świat przyszedł syn Moniki Mrozowskiej - Lucjan, a przez rodziców nazywany jest Luckiem lub Lucky Luckiem. To czwarte dziecko aktorki z trzecim partnerem, co często jest powodem kąśliwych komentarzy w sieci, z którymi na co dzień musi mierzyć się Monika Mrozowska. Poprzednio była związana z Maciejem Szaciłło i operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim. W rozmowie z "Party" wyznała, że jest jej przykro, kiedy to czyta, ale stara się nie przejmować krytycznymi uwagami i żyje w zgodzie ze sobą:

Nie reaguję impulsywnie, nie rzucam w złości mięsem i nie każę się tym ludziom odczepić, choć może powinnam. Nie rozumiem, dlaczego kobiety ocenia się na każdym kroku. Dlaczego my się ciągle musimy z czegoś tłumaczyć? Jeśli mężczyzna zostawia kobietę z chorym, niepełnosprawnym dzieckiem, żonę dla młodszej kochanki albo dziewczynę w ciąży – jest OK. Facet, który ma piątą żonę, z którą ma kolejne dziecko, też nikogo nie interesuje. A kobieta w takiej sytuacji jest opluwana na każdym kroku. Nie ma na to mojej zgody. Komuś mogą się nie podobać moje życiowe wybory, ale one są moje! Żyję na swoich zasadach i nie zamierzam tego zmieniać – mówi otwarcie aktorka w wywiadzie dla "Party".

I słusznie! A Monice należą się wielkie gratulacje! 

 

 

Więcej na temat Monika Mrozowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43