Monika Mrozowska w białej marynarce
East News

Monika Mrozowska pokazała szokujące wpisy hejterki! Internautka zaatakowała... dwudniowe dziecko aktorki

Monika Mrozowska w białej marynarce
East News

Monika Mrozowska podczas relacji na InstaStories pokazała obrzydliwe komentarze, jakie pojawiły się pod informacją o narodzinach jej czwartego dziecka. Jedna z internautek opublikowała w sieci naprawdę okropne wpisy dotyczące synka aktorki.

Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" poprosiła swoich fanów o wsparcie! 

Hejterka zaatakowała Monikę Mrozowską

Monika Mrozowska dokładnie 19 stycznia po raz czwarty została mamą. Radosną wiadomość o narodzinach dziecka przekazał dumny tata, Maciej Auguścik-Lipka. Partner aktorki opublikował wówczas urocze zdjęcie synka i zdradził jego imię. 

Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek🙈🤷‍♂️😋 No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni🤷‍♂️😁😁
@monikakingamrozowska jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania😌dziękuje za wytrwałość,sile i wszystko co najlepsze 🙏🙏😘- pochwalił się partner Moniki Mrozowskiej.

W sieci pojawił się również pierwszy wpis aktorki po narodzinach maleństwa, a internauci ruszyli z gratulacjami. Niestety, wśród komentarzy pojawiły się również okropne wpisy hejterki, która zaatakowała maleńkiego synka Moniki Mrozowskiej! Gwiazda pokazała, co hejterka napisała pod informacjami o narodzinach dziecka i poprosiła fanów o wsparcie.

Czy ktoś z was mógłby pomóc mnie i @maciej.a.l zgłosić konto......? Komentarze dotyczą naszego synka- napisała Monika Mrozowska. Powinnam jeszcze zgłosić konta osób, które "polubiły" te komentarze oraz zamieścić tutaj ich nazwy, ale... tym razem jeszcze daję szansę- dodała.

Zobaczcie z jakim hejtem musi radzić sobie Monika Mrozowska! My jesteśmy w szoku...

Zobacz także: Monika Mrozowska walczyła w ciąży o zdrowie synka! "Mam 40 lat i świadomość, że będzie to czwarta ciąża, która skończy się..."

Monika Mrozowska pokazała szokujące komentarze w sieci.

Monika Mrozowska pokazala przerażające wpisy hejtera
Instagram

Aktorka pokazała, jak okropne komentarze pojawiły się pod informacja o narodzinach jej dziecka.

Monika Mrozowska
Instagram

 

 

Więcej na temat Monika Mrozowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43