Mrozowska zamieszkała z kochankiem
ONS

Mrozowska znalazła nową miłość. Tak wygląda jej ukochany i ojciec dziecka

Mrozowska zamieszkała z kochankiem
ONS

W czerwcu ubiegłego roku Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło zaskoczyli wszystkich informacją, że po 10 latach małżeństwa postanowili się rozwieść. Para uchodziła za jedną z najbardziej udanych branży. Zawsze pokazywali się razem na imprezach, dzielili swoje pasje i wychowanie dwóch córek. Dziś, prawie rok po tych wydarzeniach, oboje ułożyli swoje życie z nowymi partnerami. Przypomnijmy: Były Mrozowskiej pokazał narzeczoną

Monika związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim. Poznali się kiedy w małżeństwie Mrozowskiej nie działo się już dobrze. Po rozstaniu z mężem, aktorka zamieszkała z córkami w wynajętym mieszkaniu, nieopodal byłego męża, żeby nie utrudniać dziewczynkom kontaktu z ojcem.
 

Z czasem Monice i Maćkowi udało się dojść do porozumienia. Oboje mają nowych partnerów, układają swoje życie na nowo. Ale szczęście Karoliny i Jagody wciąż jest dla nich priorytetem - zdradza "Party" przyjaciółka rodziny.


Dziewczynki świetnie odnalazły się w nowej sytuacji i zdążyły już zaakceptować nowych partnerów swoich rodziców. Mrozowska podkreśla, że ceni nowego partnera za to, że ma tak świetny kontakt z jej córkami.

Kibicujecie im?

Zobacz: Masakra modowa Mrozińskiej. Co ona sobie zrobiła?

(Party nr 8 (170) z 14 kwietnia 2014)
 

Monika Mrozińska z dziećmi:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40