Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Monika Kuszyńska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? "Dostałam propozycję"

Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Monika Kuszyńska weźmie udział w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Czy artystka, która już od kilkunastu lat porusza się na wózku inwalidzkim będzie walczyć o Kryształową Kulę? Monika Kuszyńska w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że ostatnio bardzo polubiła taniec a na dodatek otrzymała propozycję udziału w tanecznym show Polsatu. Czy się zgodziła?

Dostałaś propozycje wyjścia na imprezę taneczną? Wykorzystaj kod rabatowy Eobuwie i zamów modne szpilki.

Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Ponad czternaście lat temu Monika Kuszyńska wzięła udział w dramatycznym wypadku samochodowym, w wyniku którego do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Wokalistka cały czas się rehabilituje, a ostatnio wróciła do prowadzenia samochodu. Teraz okazuje się, że artystka zaczęła tańczyć! 

Po raz pierwszy zrobiłam to na swoich 40. urodzinach i odkryłam, że to jest cudowne! Wcześniej zupełnie nie tańczyłam, nawet na swoim weselu. Krępowałam się tego. Brakowało mi odwagi. Jednak mam sporo koleżanek, które tańczą na wózkach i one ośmieliły mnie do tego, żeby spróbować. W końcu zrobiłam to na mojej urodzinowej imprezie i bardzo mnie to uwolniło- wyznała w rozmowie z portalem plejada.pl. 

To jeszcze nie koniec! Monika Kuszyńska w najnowszym wywiadzie zdradziła, że otrzymała propozycję udziału w programie "Taniec z Gwiazdami"! Zgodziła się?

Dostałam taką propozycję, ale nie przyjęłam jej. Chyba bym tego nie uniosła. Po pierwsze, trudno byłoby mi konkurować ze sprawnymi ludźmi. Już na dzień dobry wzbudziłoby to dużo dyskusji i kontrowersji. No, bo jak sprawiedliwie ocenić mój taniec na wózku? Jak porównać go z występami innych uczestników? Po drugie, myślę, że to byłby dla mnie bardzo duży wysiłek. Widzę, że wszyscy artyści podchodzą na poważnie do tego programu. Ja pewnie miałabym tak samo, a nie chcę się nakręcać. Ograniczę się więc do tańczenia na imprezach- zdradziła w rozmowie z portalem.

Chcielibyście żeby Monika Kuszyńska wystąpiła w programie "Taniec z Gwiazdami"? Waszym zdaniem wokalistka powinna przyjąć propozycję producentów show? 

Zobacz także: Co daję siłę Monice Kuszyńskiej w czasach koronawirusa? "Ja już kiedyś zmierzyłam się z podobną sytuacją"

Monika Kuszyńska dostała propzycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

Monika Kuszyńska uśmiechnięta
EastNews

Artystka odmówiła, ale przyznała, że bardzo lubi tańczyć.

Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Zobacz także: 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17