Monika Kuszyńska podziękowała personelowi szpitala w którym urodziła syna Monika Kuszyńska podziękowała personelowi szpitala w którym urodziła syna Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński Monika Kuszyńska z mężem, Jakubem Raczyńskim
Monika Kuszyńska podziękowała personelowi szpitala w którym urodziła syna
1/8
Monika Kuszyńska podziękowała personelowi szpitala w którym urodziła syna

Monika Kuszyńska w pierwszym wpisie po porodzie podziękowała fanom za gratulacje oraz personelowi szpitala za opiekę. Piosenkarka od kilku dni jest szczęśliwą mamą Jeremiego. O tym, że na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Moniki Kuszyńskiej poinformował mąż artystki, który pochwalił się uroczym zdjęciem rączek maleństwa i zdradził jego imię. Ostatnio menadżerka młodej mamy w rozmowie z Faktem zdradziła, że już wkrótce fani będą mogli zobaczyć piosenkarkę na koncertach. Okazuje się bowiem, że Monika Kuszyńska już pod koniec kwietnia rusza w trasę. 

 

Teraz po kilku dniach od porodu Monika Kuszyńska zdecydowała się zamieścić pierwszy wpis na Facebooku. Gwiazda zdradza, w którym szpitalu urodziła i dziękuje fanom za wsparcie. Co dokładnie napisała młoda mama? Tego dowiecie się z naszej fotogalerii! Zapraszamy!

 

Zobacz także: Monika Kuszyńska w VIVIE!: „W dniu wypadku błagałam Boga, bym kiedyś mogła zostać matką”

2/8
Monika Kuszyńska podziękowała personelowi szpitala w którym urodziła syna
Facebook

Dziękujemy Wam bardzo za ciepłe słowa, życzenia i gratulacje. Ogromne podziękowanie składamy całemu personelowi Szpitala im. Madurowicza w Łodzi! Jesteście Państwo wspaniałą ekipą! Szczególne podziękowania dla Pani dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej, naszego dobrego Anioła. Dziękujemy! Monika, Kuba i Jeremi- napisała Monika Kuszyńska.

 

 

3/8
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński
4/8
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński
5/8
Monika Kuszyńska z mężem, Jakubem Raczyńskim
6/8
Monika Kuszyńska
Edipresse
7/8
Monika Kuszyńska
ONS
8/8
Monika Kuszyńska na polskich preselekcjach na Eurowizję 2016
Więcej na temat Monika Kuszyńska