Trudno oderwać wzrok od tej stylizacji! Doda po raz koleiny udowodniła, że jest ikoną stylu. Postawiła na ultra drogą stylizację, w której same buty to koszt ponad 3300 zł! Markową sukienkę oraz szpilki połączyła jednak z dodatkami z sieciówek, z czego jeden z nich kosztuje zaledwie 19,99 zł!

Reklama

Zobaczcie, co ma na sobie i gdzie tego szukać.

Zobacz także: Doda o głównej aktorce w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Dlaczego wybrała właśnie Paulinę Gałązkę?

Doda w ultra drogiej stylizacji z dodatkami od 20 zł

W minionym tygodniu gościliśmy Dodę w naszej redakcji, gdzie mieliśmy zaszczyt wręczyć jej statuetkę plebiscytu Party.pl w kategorii "Gwiazda Roku magazynu Party". Wokalistka nie byłaby sobą, gdyby nie zachwyciła swoją stylizacją. Idealną sylwetkę podkreśliła sukienką mini od marki Epuzer. Tę polską firmę pokochały gwiazdy na całym świecie (m.in. Rita Ora czy Kylie Jenner), a ceny ich projektów sięgają do kilku tysięcy złotych! Doda "małą czarną" w różane wzory skompletowała z klasycznymi sandałkami z domu mody Jimmy Choo, których cena to ok. 3300 zł.

Wrażenie robią również dodatki. Trudno uwierzyć, że można dostać je w sieciówkowych cenach! Poniżej znajdziecie informacje, skąd pochodzą kolczyki oraz torebka Dody. Cena jednego z tych dodatków to tylko 19,99 zł!

Zobacz także: Kto powinien bać się filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju"? "Prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Film jest na faktach!"

Doda zdecydowała się na odważną i eksponującą walory sylwetki mini sukienkę marki Epuzer.

AFPS

Swoją szczupłą sylwetkę podkreśliła również sandałkami na wysokiej szpilce od Jimmy Choo. Za ten model trzeba zapłacić ponad 3300 zł!

AFPS

Ale to nie koniec! Czas na dodatki. Doda wybrała torebkę marki Mybaggs, którą w aktualnej promocji dostaniecie za ok. 200 zł.

AFPS

Doda do całości stylizacji dobrała również kolczyki z sieciówki. To model marki House i kosztują jedynie 19,99 zł. Powiedzielibyście, że są tak tanie?

AFPS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama