Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Doda wynajęła jacht do filmu "Dziewczyny z Dubaju"
Newsy

Kto powinien bać się filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju"? "Prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Film jest na faktach!"

Kto powinien bać się filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju"? "Prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Film jest na faktach!"

Skończyła właśnie pracę na planie filmu dziewczyny z Dubaju". Wróciła do Polski. Doda Rabczewska-Stępień planuje premierę na początku przyszłego roku. Teraz zajmuje się montażem tego filmu. Ale już jest o nim bardzo głośno. Doda nie ukrywa, że będzie można rozpoznać bohaterów i że film może wstrząsnąć polskim show-biznesem. Spytaliśmy gwiazdę, dlaczego się zajęła akurat tym tematem?

Bo coraz częściej prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Zdecydowałam się zrobić ten film nie po to, by dać komuś nauczkę, kogoś upokorzyć czy zniszczyć mu życie. Robię to po to, żeby czyjeś życie uratować. A konkretnie nastolatek, które go obejrzą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prostytucja dzięki mediom społecznościowym urosła teraz w niesłychaną siłę", mówi Doda.

Doda pomogła w karierze Maffashion. Jak doszło do ich spotkania?


Jak wygląda w Polsce biznes luksusowych prostytutek?

Celebrytki, pokazując swoje życie na Instagramie, sugerują dziewczynom, że te wszystkie dobra, wakacje na jachcie i drogie torebki spadły im z nieba lub wzięły się z pracy w modelingu. Nastolatki chcą mieć dziś szybko łatwe pieniądze. Po co zdobywać je ciężką pracą i talentem? Po co się uczyć, po co walczyć o marzenia na kolejnym castingu i inwestować w swój talent? Można przecież inwestować w operacje plastyczne i znaleźć kilku „sponsorów”, prawda? Ten świat ekskluzywnych escort girls to bańka mydlana, którą trzeba jak najszybciej przekłuć.

Czy w filmie znalazły się prawdziwe historie?

Film oparty jest na faktach. Dwa lata zbieraliśmy nagrania, dowody, więc nie dziwię się, że wiele osób boi się premiery. Ale mogą mieć pretensje tylko do siebie. Jeśli ktoś sprzedaje swoje ciało i zarabia na tym gigantyczne pieniądze, a jednocześnie promuje się w mediach jako celebryta i ma rzesze fanów, to jednak podejmuje ryzyko. Każdy z ich obserwatorów chce znać prawdę. A my, jako producenci, decydujemy się na ekranizację głośnego tytułu. Nie mam nic do prostytutek, znam kilka prywatnie. Doceniam fakt, że nie są hipokrytkami i nie oszukują siebie i innych. Nie pchają się do show-biznesu, więc pazerność ich nie zgubi. Mają ogromne pieniądze, ale uważają, że to nie powód, by być gwiazdą. Czerwony dywan to miejsce dla ludzi, którzy na to zasłużyli. Każdy ma wolny wybór, szczególnie jeśli jest osobą pełnoletnią. Ale nie znoszę kłamstwa. W „Dziewczynach z Dubaju” opowiadamy również o hipokryzji mężczyzn – zwykłych facetów, ale też polityków, aktorów, sportowców – którzy nakręcają podaż, non stop zamawiają dziewczyny do łóżka, a publicznie udają przykładnych ojców i statecznych mężów. Po tej sprawie widać, jakie znaczenie ma w naszym zacofanym społeczeństwie tzw. opinia publiczna. Nienawidzi się kobiet i usprawiedliwia mężczyzn. Prostytutka jest „be”, a biedny pan z telewizji – super.

Wybieracie się do kina?

Doda
East News

Ten film wstrząśnie polskim show-biznesem!

Dorota Rabczewska-Stępień
East News

Doda
East News
Newsy
Doda marzyła o jurorowaniu w "The Voice of Poland". Jak zareagowała na powrót Edyty Górniak do show?
Doda marzyła o jurorowaniu w "The Voice of Poland". Jak zareagowała na powrót Edyty Górniak do show?

"The Voice of Poland" ruszył pełną parą, a w jury możemy zobaczyć Tomsona i Barona, Michała Szpaka, Urszulę Dudziak oraz Edytę Górniak, która wróciła do programu po dłuższej przerwie. Niestety w dalszym ciągu fani talent show nie mogą zobaczyć w fotelu jurorskim Dody. Chociaż wokalistka marzy o tym, aby być jurorką w "The Voice", to jednak w dalszym ciągu jej się to nie udaje. Kilka miesięcy temu na swoim Instagramie Doda napisała:  The voice chce mnie na trenera , TVP się nie zgadza 🤷🏼‍♀️ - stwierdziła Doda. Zobacz także:  Michał Szpak zachwycony uczestniczką w "The Voice of Poland". Dziewczyna w przeszłości wiele razy słyszała „brzmisz jak chłopak” i chciała przestać śpiewać Jak zatem Doda zareagowała na powrót Edyty Górniak do programu? Czy w dalszym ciągu jest otwarta na propozycje udziału w "The Voice of Poland", czy jest to już zamknięty temat?  Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!   

Doda zawiesza karierę! 
Newsy
Doda mówi kto powinien się bać „Dziewczyn z Dubaju”! „Jeśli ktoś sprzedaje swoje ciało, a jednocześnie promuje się w mediach jako celebryta…”
Doda mówi kto powinien się bać „Dziewczyn z Dubaju”! „Jeśli ktoś sprzedaje swoje ciało, a jednocześnie promuje się w mediach jako celebryta…”

Doda znów udowodniła, że nie ma sobie równych! Dorota Rabczewska-Stępień została właśnie gwiazdą magazynu „Party”. Od dawna wiadomo też, że na polskim show-biznesie zna się jak mało kto. Przy okazji nagrody dwutygodnik zapytał, czy film „Dziewczyny z Dubaju”, który wyprodukowała, pokazuje prawdziwe oblicze tej branży. Czy są tam prawdziwe historie? Jak wygląda rynek luksusowych prostytutek w Polsce? I wreszcie: kto powinien się bać tego filmu? Zobaczcie, co powiedziała magazynowi! Zobacz także:   Doda nie może powstrzymać łez! Na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" padł ostatni klaps! Doda o tym kto powinien się bać filmu „Dziewczyny z Dubaju” Doda mówi w wywiadzie, że coraz częściej luksusowe prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. - Zdecydowałam się zrobić ten film nie po to, by dać komuś nauczkę, kogoś upokorzyć czy zniszczyć mu życie. Robię to po to, żeby czyjeś życie uratować. A konkretnie nastolatek, które go obejrzą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prostytucja dzięki mediom społecznościowym urosła teraz w niesłychaną siłę - przestrzega gwiazda. Jak dodaje, film opowiada o historii sprzed dziesięciu lat, tymczasem dziś już 13-latki mają w swoim telefonie narzędzia, dzięki którym mogą się prostytuować za plecami rodziców. - Celebrytki, pokazując swoje życie na Instagramie, sugerują dziewczynom, że te wszystkie dobra, wakacje na jachcie i drogie torebki, spadły im z nieba lub z pracy w modelingu. Nastolatki chcą mieć dziś szybko łatwe pieniądze. Po co zdobywać je ciężką pracą i talentem? Po co się uczyć, po co walczyć o marzenia na kolejnym castingu i inwestować w swój talent? Można przecież inwestować w operacje plastyczne i znaleźć kilku „sponsorów”,...

Emil Stępień i Maria Sadowska na premierze filmu "Psy 3"
East News
Newsy
Maria Sadowska zdradza, kim są tytułowe "Dziewczyny z Dubaju": "Obnoszą się luksusem i sukcesem"
Maria Sadowska zdradza, kim są tytułowe "Dziewczyny z Dubaju": "Obnoszą się luksusem i sukcesem"

Maria Sadowska zdradza szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Książka Piotra Krysiaka, na podstawie której powstaje ekranizacja, wzbudziła wiele kontrowersji już w momencie pojawienia się na rynku. To własnie Maria Sadowska wyreżyseruje kontrowersyjny obraz, za produkcję którego odpowiadają Doda i Emil Stępień.  Trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - zapewniała jakiś czas temu Doda w programie Gala Studio. Kolejne szczegóły dotyczące filmu zdradziła Maria Sadowska. Jak będzie wyglądała fabuła? Czy polski widz jest na to gotowy? Zobacz także:  Doda zdradza nam kolejne szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kto zagra główne role? Maria Sadowska o szczegółach filmu "Dziewczyny z Dubaju" Maria Sadowska zdradziła sporo szczegółów dotyczących filmu "Dziewczyny z Dubaju". Ekranizacja nie będzie sztywno opierała się na tym, co zostało zawarte w książce Piotra Krysiaka. Reżyserka chce zaznaczyć w filmie szerszy punkt widzenia, nie tylko krytykę postawy młodych dziewczyn, które wybrały luksusowe życie jako panie do towarzystwa:  Fascynuje mnie niejednoznaczność moralnych wyborów, których dokonywały te dziewczyny. Scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krysiaka, który obnażył kulisy wyjazdów młodych Polek w charakterze luksusowych kobiet do towarzystwa arabskich szejków. Autor ostro skrytykował dziewczyny. Mam inną ocenę tych zdarzeń. Chcę uniknąć oceniającego spojrzenia. Nie chcę patrzeć na nie z góry. Próbuję zrozumieć ich motywację. - powiedziała Maria Sadowska w wywiadzie dla magazynu Wprost. ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner