Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" w kombinezonie
Instagram/JoannaDadas

Moda jesień 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w hitowym komplecie. Te spodnie maksymalnie wydłużają nogi

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" w kombinezonie
Instagram/JoannaDadas

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN" w zupełnie innej stylizacji niż zawsze. Postanowiliśmy dowiedzieć się, na jaką markę postawiła tym razem prowadząca śniadaniówki TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na komplet marki Aggi. Spodnie Gwen Downtown w kolorze szarym (690 zł) zestawiła z kamizelką od kompletu (500 zł). Do całości Agnieszka dobrała klasyczny biały t-shirt i połyskujące czarne botki na obcasie. Z klasą, ale na luzie jednocześnie!

Spodnie na jesień 2020, które wyszczuplają nogi!

Zwróćcie uwagę przede wszystkim na spodnie Agnieszki - ten model maksymalnie wydłuża nogi. Jak to możliwe? Chodzi po pierwsze o długość - spodnie sięgają niemal do samej ziemi. Po drugie ciemny kolor, a po trzecie - pionowe paski, które potrafią zdziałać cuda nawet w przypadku dość masywnych nóg.

Zobacz także: Najmodniejsze torebki na jesień 2020 w stylu gwiazd: Agnieszki Woźniak-Starak, Małgorzaty Kożuchowskiej i Małgorzaty Rozenek

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła w środę rano "Dzień Dobry TVN" razem z Ewą Drzyzgą. Jej stylizacja od razu przykuła naszą uwagę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Dadas (@joannadadas_stylist)

Komplet to projekt polskiej marki Aggi. Spodnie to koszt 690 zł, a kamizelka kosztuje 500 zł. Oba produkty są nadal dostępne na stronie internetowej sklepu. Marka Aggi jest bardzo popularna wśród polskich gwiazd - zakochały się w niej m.in. Karolina Gilon, Karolina Pisarek czy Małgorzata Socha.

Moda jesień 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" w hitowym komplecie. Te spodnie maksymalnie wydłużają nogi!

Skusisz się na podobny model spodni? My gorąco do tego zachęcamy - zwłaszcza jeśli dodatkowe połączysz je z czarnymi botkami na słupku.

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51