Edyta Górniak zamieściła poruszający wpis na Facebooku. Piosenkarka nie zdradziła, kogo dokładnie dotyczą jej słowa, lecz domyślamy się, że może chodzić o niedawną sprawę z zespołem Dustplastic. Edyta Górniak niedawno zarzuciła muzykom Michałowi Nocnemu i Piotrowi Pacakowi, że nie dokończyli materiału na nową płytę artystki. W rozmowie z tabloidem gwiazda wyznała, że nie zostały jej dostarczone piosenki, za które zapłaciła. Piosenkarka najwyraźniej nadal przeżywa to rozczarowanie. Na swoim profilu napisała w języku angielskim:

Reklama

Drogi Boże,

Ludzie kłamią. To bardzo bolesne, wierzyć, że ludzie wykorzystują twoje emocje i uczucia, żeby wykreować obraz zaufania i miłości. Później ranią cię tak głęboko, jak to tylko możliwe. Dlaczego...?

Dobry Boże, proszę pomóż mi przebaczyć i znów zaufać.

Dużo miłości dla Was.

Sprawa jest dla Edyty Górniak bolesna nie tylko ze względu na odsunięcie w czasie powstania jej nowej płyty, ale także z powodów osobistych. Gwiazda bardzo zaprzyjaźniła się z jednym z muzyków zespołu Dustplastic, Michałem Nocnym. Czy to właśnie do niego kieruje swoje słowa o "kreowaniu obrazu miłości"?

Zobacz też: Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji.

Zobacz także

Edyta Górniak zamieściła poruszający wpis na swoim Facebooku.

Piosenkarka i Michał Nocny z zespołu Dustplastic kiedyś byli przyjaciółmi.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama