Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2017 w Polsce
Forum

Sukces naszych siatkarzy procentuje. Polska zorganizuje kolejne duże mistrzostwa

Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2017 w Polsce
Forum

Pod koniec września polscy kibice siatkówki mieli olbrzymie powody do radości - nasza reprezentacja zdobył tytuł Mistrzów Świata, w wielkim stylu pokonując wyżej notowanych rywali. Sukces na boisku przełożył się też na gratyfikacje finansowe siatkarzy. Przypomnijmy: Mistrzowscy siatkarze zarobią grube miliony. Wiemy ile zainkasują

Teraz mamy kolejną dobrą wiadomość dla miłośników tego sportu. Jak informuje "Przegląd Sportowy", Polska zostanie gospodarzem siatkarskich mistrzostw Europy w 2017 roku. Oficjalna decyzja Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej ma zostać ogłoszona jeszcze dzisiaj, ale polscy oficjele nie kryją już radości z tego faktu. Nie wiadomo jeszcze, w jakich polskich miastach miałby odbyć się turniej, ale to jeszcze za wcześnie na tego typu szczegóły.
 

Zarząd CEV już zatwierdził naszą kandydaturę, teraz czekamy na decyzję całego gremium. To tylko formalność, bo po naszej prezentacji wszyscy inni kandydaci zwinęli żagle i wycofali się z wyścigu - komentuje dla "Przeglądu Sportowego" prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski.


Myślicie, że na Mistrzostwach Europy powtórzymy sukces z siatkarskiego mundialu?

Zobacz: Najlepszy polski siatkarz zdobył złoto i zakończył karierę. Dostał też drugą nagrodę

Tak polscy siatkarze świętowali zdobycie tytułu mistrzowskiego:

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10