Miss Polonia Paulina Krupińska i Miss Rosji Elmira Abdrazakowa
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Piękna Miss Polonia na imprezie u rosyjskiego miliardera

Miss Polonia Paulina Krupińska i Miss Rosji Elmira Abdrazakowa
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już minął prawie rok od czasu gdy Paulina Krupińska otrzymała koronę Miss. Od tego momentu najpiękniejsza Polka godnie piastuje swój urząd, a także reprezentuje nasz kraj podczas wielu prestiżowych wydarzeń. Zobacz: Miss Polonia zniknęła z salonów i powraca w seksownym stylu

Jakiś czas temu Krupińska była gościem specjalnym przyjęcia wydanego przez jednego rosyjskich milionerów, które odbyło się w Warszawie. Nasza Miss podczas wieczoru pełnego atrakcji zaprezentowała się w znakomitej formie. Ubrana w srebrną cekinową kreację z czarnymi wstawkami podkreślającymi wąską talię i kształtne biodra brylowała wśród innych gości.

Paulina podczas imprezy poznała, a nawet zaprzyjaźniła się z Miss Rosji Elmirą Abdrazakową. Obie szybko złapały ze sobą dobry kontakt i z chęcią pozowały do zdjęć.

Paulina i Elmira spotkają się ze sobą jeszcze nie raz. Już niebawem pełną parą ruszą przygotowania, a także zgrupowania przygotowujące piękności z całego świata do występu w tegorocznym finale Miss Universe, który odbędzie się już 9 listopada w Moskwie.

Zobacz: Nastoletnia Paulina Krupińska rozpoczyna pracę jako modelkaPaulina Krupińska i Aneta Kręglicka w bajkowej sesji:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01