Miranda Kerr w różowej sukni
EastNews

Miranda Kerr znów jest w ciąży! Kilka dni temu menadżer australijskiej modelki potwierdził, że gwiazda ponownie zostanie mamą. Co ciekawe, swoje drugie dziecko urodziła zaledwie... 10 miesięcy temu. Wówczas na świecie pojawił się jej synek, Hart! 

Miranda Kerr ponownie w ciąży

Miranda Kerr od prawie dwóch lat jest żoną założyciela Snapchata, miliardera Evana Spiegela. Piękny ślub odbył się w ich kalifornijskiej posiadłości. Pół roku później ogłosili, że zostaną rodzicami. W maju 2018 roku na świecie pojawił się ich syn, Hart. Para wychowuje razem również 8-letniego syna Flynna z poprzedniego związku Mirandy z Orlandem Bloomem. Teraz cała czwórka oczekuje na kolejnego członka rodziny:

Miranda, Evan, Flynn i Hart z niecierpliwością czekają na powitanie nowego członka rodziny. Miranda ma się dobrze, Flynn jest podekscytowany, że może być starszym bratem - mówi agent gwiazdy.

1/3
Miranda Kerr w różowej sukni
EastNews

Miranda Kerr niedawno pojawiła się na gali wręczenia nagród dla najlepszych SPA w Baden Baden w Niemczech. Z dumą podkreślała ciążowe krągłości w zjawiskowej kreacji.

 

2/3
Miranda Kerr w różowej sukni
EastNews

Miranda Kerr ma 35 lat i jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Była aniołkiem Victoria’s Secret. Jest buddystką. Uwielbia praktykować jogę. 

3/3
Miranda Kerr w różowej sukni
EastNews

Jej mężem jest Evan Spiegiel, nazywany kiedyś najmłodszym miliarderem na świecie. Jego majątek w 2017 roku szacowano na 2,1 mld dolarów. Modelka spotkała Evana na imprezie Louisa Vuittona w Nowym Jorku w 2014 roku.

Parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Miranda Kerr zaręczona z twórcą Snapchata. Jego majątek szacuje się na 2 miliardy! Pasują do siebie?

Więcej na temat Miranda Kerr